Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak znaleźć dziewczynę na wyjazd?
Autor Wiadomość
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Nie 13 Lut, 2022   Jak znaleźć dziewczynę na wyjazd?

Hej, tytułem wstępu: miałem powidzmy w miarę częstę stosunki seksualne z moją dziewczyną. Niestety rozstaliśmy się. Mieliśmy być FWB, ale poza jednym razem, nie wyszło i nie wychodzi. Jeszcze jak byliśmy razem często zdarzały sie sytuację, że mieliśmy gdzieś jechać, i nagle nawet pare godzin przed wyjazdem musiałem wszystko odwoływać, bo w pracy jej coś zmienili, bo musi wtedy jechać coś załatwić i inne tego typu; zaliczki przepadały w tym zaliczka za apartament w jednym hotelu na trzy dni jak już razem nie byliśmy, a ja jako student na zleceniówce, to raczej dużej ilości kasy nie mam.

Czy polecicie jakąś stronę internetową (bez ryzyka zawirusowania kompa), gdzie mógłbym poznać jakąś dziewczynę +/- w moim wieku, do wiadomych celów podczas jakiegoś wyjazdu. Oczywiście nie tylko po to, ale żeby coś pozwiedzać, czy skorzystać z wakacji jak każdy normalny człek. Z góry mówię, że moje wakacje to są raczej budżetowe XD I wolałbym coś innego niż tinder, i jednak, żeby zachować pewną anonimowość, bo już parę razy doświadczyłem że świat jest mały, pisząc z kimś na portalu typu 6obcy, gdzie potem się okazało że to ktoś kogo bardzo dobrze znam :( :(


PS. Mam nadzięję że dobry dział :?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lut, 2022   

Może badoo?
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 19 Lut, 2022   

toton napisał/a:
Może badoo?


Zobaczymy co z tego wyniknie, jak tylko skończy się sejsa to będę działał, na razie zostaje jeszcze własna ręką XD
 
 
penis.com.pl
andropenis
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Lut, 2022   

Powiem Ci, ze sam tak kiedyś szukałem i bardzo trudno jest znaleźć kogoś na wyjazd. Szczególnie jeśli chcemy aby była to znajomość z benefitami. Dziewczynie łatwiej znaleźć faceta ale dziewczyhny same w sobie raczej takich wyjazdów się obawiają.

Szczególnie, że jak sam piszesz wakacje mają być budżetowe. Kobiety lubią luksus i najchętniej dla nich jak ktoś im te wakacje opłaca i w dobrych warunkach.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 26 Lut, 2022   

A po co wozić drzewo do lasu? ;)
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 14 Maj, 2022   

No rzeczywiście, niby takie chętne na tych portalach, a do tej pory same porządne XD i nie wiem co tam jeszcze będzie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group