Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka nastolatek
Autor Wiadomość
Bartek787 

Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 2
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Wto 01 Lut, 2022   Stulejka nastolatek

Siema mam 16 lat i zastanawiam się czy nie mam stulejka lub krótkiego wędzidełka. Napletek mogę zsunąć do końca tylko w momencie gdy penis jest czymś zwilżony, a nawet wtedy nie ściąga się do samego końca poza grzyba. Całość nie powoduje dużego bólu ale nie jest tez bardzo przyjemna. Dodam ze mój penis w zwodzie jest chyba mały jak na mój wiek (około 13-14 cm). Czy to może wskazywać na konieczność operacji ?
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 01 Lut, 2022   

W zwilżeniu odsłaniasz podczas wzwodu czy w spoczynku? Jeśli podczas wzwodu, to wychodzi na to, że napletek masz trochę zwężony. Polecam odsłaniać główkę podczas ciepłej kąpieli, możesz próbować chodzić z odkrytą główką w dzień albo zostawiać na noc. Operacja nie jest za bardzo potrzebna, skórka powinna się trochę rozciągnąć.
Z odciąganiem napletka poniżej grzyba jest bardzo różnie, zależy to od budowy penisa. Jeśli w spoczynku możesz odciągnąć to jest w porządku.
Za krótkie wędzidełko jest wtedy, kiedy we odsłonięta główka we wzwodzie jest trochę odchylona do tyłu albo kiedy trochę boli.
Rozmiar jest całkiem ok, dorośli faceci często mają właśnie 13-16 cm. Spora część panów (szczególnie na aplikacjach do zawierania znajomości) dodaje sobie 2-3 cm :D ja mówię, że chyba mierzą penisa od kości ogonowej :D
 
 
Bartek787 

Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 2
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Wto 01 Lut, 2022   

W zwilżeniu mam problem w zwodzie. W spoczynku nie mam problemu. Rozciągać już trochę próbowałem, jednak efekt jest dla mnie cały czas taki sam :/
 
 
penis.com.pl
andropenis
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Lut, 2022   

Stulejka może przybierac rózne formy. Moze być to całkowita stulejka, której nie da się ściągnąć. Może być możliwa do ściągnięcia w pewnym stopniu, jak jest u Ciebie.

Akurat jest u Ciebie lekka forma. Moim zdaniem spokojnie można to rozciągnąć ćwiczeniami, ale będzie to na pewno wymagało czasu, NIe rozciągnię się natychmiastowo. Rozciągaj ile możesz, oczywiście do granicy bólu, jak zaczyhna boleć przestań, nie ma sensu się męczyć. I chódź jak najwięcej z odsłoniętym napletkiem.
Już po kilku tygodniach powinieneś poczuć pewną róznicę.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Lut, 2022   

Zdecydowanie polecam chodzenie ze ściągniętym napletkiem. Dwa, trzy tygodnie i zapomnisz że miałeś problem. Zapomnisz nawet że on kiedyś był zakryty.
 
 
pawel5 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 21
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

Zabieg możesz zrobić zawsze. Na początek tak jak pisali koledzy rozciągaj ile możesz. Najlepiej robić to w czasie ciepłej kąpieli chodzi o to aby skóra była elastyczna i ciepła. Jeżeli możesz to najlepiej w ciepłej wodzie podczas kąpieli w wannie. Rozciągaj do granicy bólu chwila przerwy i znowu. Też miałem ten problem i ćwiczeniami udało się go pokonać. Z czasem zauważysz że możesz coraz dalej odciągać skórę. Jak możesz ćwicz co dziennie lub przynajmniej co drugi dzień. Jeżeli powiedzmy po miesiącu takich ćwiczeń nie zauważysz różnicy wtedy można skonsultować się z lekarzem. Powodzenia
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Lut, 2022   

Dokładnie tak, jak piszą koledzy, ja też tak miałem. Rozciągałem w kąpieli i czasem smarowałem linomagiem, samo się rozciągnęło. Też chodzenie ze zsuniętym napletkiem pomogło.
A zawsze możesz udać się na zabieg, jak Ci będzie przeszkadzało. Mnie urolog przestrzegał tylko, żeby zabieg zrobić jak już, to u fachowca, bo jest dużo spapranych stulejek przez chirurgów plastyków.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Lut, 2022   

Najlepiej szukać urologa, który się tym zajmuje Nawet prywatnie.
 
 
kszacz 

Wiek: 47
Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 12 Sty, 2023   

ja mam 46 lat i tez mam stulajkę ale generalnie w niczym mi to nie przeszkadza...
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Sty, 2023   

kszacz napisał/a:
ja mam 46 lat i tez mam stulajkę ale generalnie w niczym mi to nie przeszkadza...


Nie odczuwasz dyskomfortu w trakcie seksu?
 
 
cypher11 

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Jak nie przeszkadza, to nie ma czym się przejmować moim zdaniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group