Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     discord wymiana zdjęć
Autor Wiadomość
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

Pewnie umarł z powodu tego, że ktoś musi się tego podjąć i to zrobić. Kolega Marian Nowak, był chętny, ale nie wiem czy nadal jest.
A co do samego pomysłu to bardzo na plus. Przydałoby się takie miejsce i sam bym z chęcią dołączył. Tylko jak już ktoś pisał, musi być admin który się podejmie zarządzania i moderowania tym miejscem.
 
 
Marian Nowak 

Wiek: 24
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 36
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

Dałbym radę to zrobić albo powiedzieć komuś jak to zrobić ale sam nie ogarniam do końca discorda. Poza tym nie miał bym czasu żeby się zajmować tym serwerem. Więc jeżeli jest ktoś taki kto mógłby być administratorem niech napisze do mnie w wiadomości prywatnej
 
 
HornyBoy93 


Wiek: 30
Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 29
Skąd: PL
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

Marian Nowak, a może być kilka adminów tam?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

HornyBoy93, chyba tak ale ci nie mam
_________________
Snap: kuriso882
 
 
Marian Nowak 

Wiek: 24
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 36
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 05 Lut, 2022   

https://lenovogaming.pl/poradniki/246,jak-stworzyc-i-skonfigurowac-serwer-na-discordzie-poradnik
Po stworzeniu serwera dc wystarczy wrzucić link tutaj lub w wiadomości prywatnej jeżeli chcemy większej selekcji użytkowników.
Według mnie największym plusem są wiadomości prywatne lub chaty w kanałach dc na których nie trzeba czekać na weryfikację wiadomości przez administratorów jak tutaj (ze względu na wiek forum)
 
 
Sodos3 

Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2023
Posty: 9
Skąd: pszczyna
Wysłany: Pon 29 Maj, 2023   

Hej tak się składa ze właśnie załozyłem diskorda jest świezy i jest to mój pierwszy serwer dlatego licze na pomoc przy zarządzaniu :D lub edycji śmiało mozecie wypróbować głównie brak tak kontentu licze na Wypełnienie serwer nazywa się "Zatoka Piratów" xDD https://discord.gg/2EswcfAcbT Gotowi na nową przygode ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group