Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     masturbacja na siłowni
Autor Wiadomość
robx4321 

Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 28 Lip, 2015   masturbacja na siłowni

Zdarzyło wam sie kiedyś zwalić na siłowni pod prysznicem czy cos?
Ja mam 17 lat,ostatnio chodziłem miesiąc na siłownie i zawsze po niej brałem prysznic,w przebieralni rozbierałem się do naga,owijałem się ręcznikiem i szedłem pod natrysk,podczas prysznicu zawsze mi stawał i 2 razy sb zwaliłem,zawsze sam bo nigdy jakos nikogo nie było,raz brało ze mną prysznic 2 facetów ale byli odwróceni tyłem i widziałem tylko ich tyłki i od razu mi stanąl i przez chwile zobaczyłem sisusiaka jedno z nich,mega sie podnieciłem więc obróciłem sie i tez sb zwaliłem,zawsze starałem sie podglądac innych,ale zawsze stali tyłem do siebie,jak by sie wstydzili,tak samo jak w przebieralni,każdy szedł w bokserkach do łazienek,dopiero tam je zdejmowali,a gdy ja rozbierałem sie do naga to ludzie czasami sie na mnie dziwnie gapili,nie wiem czemu xD a wy macie jakies przygody na siłowni?
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2016   

Powiem tak, mnie też takie klimaty bardzo podniecają, ale ogólnie na siłowni do której teraz chodzę prysznice są jedynie 3 bez żadnych przegródek (a zaraz na przeciwko sauna XD). Z jednej strony to fajnie, bo przynajmniej wszystko widać, ale z drugiej strony wszelkie próby masturbacji są bardzo ryzykowane, bo ktokolwiek wejdzie od razu widzi Cię z penisem w zwodzie XD ale coś za coś ;p może kiedyś uda mi się trafić na kogoś kto też akurat by się "relaksował" pod prysznicem czy w saunie to wykorzystam okazję by chociaż raz spróbować ;p
 
 
MattHalliwel 

Dołączył: 08 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Czw 29 Gru, 2016   

Mi zawsze staje w saunie i pod prysznicem. Lubię nagość żeńską i męską i umiem docenić jak ktoś jest sexy. W efekcie często walę pod prysznicem. :P
 
 
penis.com.pl
viamax
maxxyz19 

Wiek: 26
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Gru, 2016   

Mi się nie zdarzyło zwalić pod prysznicem, ale często po wyjściu z siłowni idę się pobawić do męskiej toalety. W szatni na mojej siłowni nie ma problemów z nagością. Faceci rozbierają się przy szafkach i idą pod prysznic (niektórzy owijają się ręcznikiem). Prysznice mamy w kabinach, zamykane, więc podejrzeć nikogo w kąpieli się nie da :wink:
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Viridis, przestaniesz korzystać z prysznica po treningu ?:P
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Viridis, hahhaa spoko, tak podsumowując to tylko w męskiej szatni/łazience takie "dziwne" akcje się dzieją :P
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Maj, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Viridis, musisz się na terapie zapisać :P
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Viridis, Sam musisz zadziałać - masz idealne warunki na to 😜
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022   

Na siłowni nigdy nie byłem, ale po parę lat temu, jeszcze w szkole, czasami po wfie byłem taki napompowany, że ulżyć sobie musiałem nawet na tej krótkiej 5 minutowej przerwie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group