Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     łuszczyca głowy
Autor Wiadomość
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Gru, 2021   łuszczyca głowy

Dzień Dobry Wszystkim,
Czy możecie polecić jakiś skuteczny szampon na łuszczycę głowy?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Gru, 2021   

Łagodzący swędzenie dla mnie kiedyś był przeciwłupieżowy Denorex, ogólnie delikatny dla skóry głowy Isana z Rossmann (nie wiem, czy jeszcze ja produkują) oraz (zgodnie z zaleceniem dermatolog) szampony o jak najprostszym składzie (najczęściej bardzo tanie, producentów typu Pollena Malwa, spotykane na najniższych półkach w sklepach). Super jest też Psorisel https://psorisel.pl/produkt/zestaw/
Szampon, tak samo jak żel pod prysznic, jeśli nie ma się żadnej reakcji alergicznej na składniki, mają znikomy wpływ na pielęgnację skóry ze względu na bardzo krótki kontakt. Dlatego żele/szampony dermatologiczne (jak wspomniany Denorex) nakłada się i zostawia na minimum kilka minut, żeby ich składniki miały czas zadziałać.
Ja wiem ze to nie dla mnie, testowałam takowy żel pod prysznic i namydlanie się a potem czekanie że spłukiwaniem kilkanaście minut nie jest dla mnie).
Polecam znaleźć delikatny szampon, minimalna ilość składników, i testować. Poza tym na skórę głowy są różne żele, wcierki itp (np producenta Squamaxu) które mają wiejszy potencjał niż szampon.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Sty, 2022   Re: łuszczyca głowy

Czerwikss napisał/a:
Dzień Dobry Wszystkim,
Czy możecie polecić jakiś skuteczny szampon na łuszczycę głowy?
Na prawdziwą łuszczycę, to raczej specyfiki na receptę, to nawet nazw nie ma sensu podawać, dermatolog będzie wiedział co zapisać. Niektórym pomogło też zgolenie włosów. Jak już łuszczyca po lekach w odwrocie, to można jakimiś łagodnymi specyfikami łagodzącymi, ale to w zasadzie jak już masz wyleczoną, albo równolegle do leczenia, żeby nie podrażniać niepotrzebnie.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group