Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis Professor - płatny program z ćwiczeniami
Autor Wiadomość
osa10 

Dołączył: 07 Sie 2021
Posty: 9
Skąd: południe
Wysłany: Sob 07 Sie, 2021   Penis Professor - płatny program z ćwiczeniami

Witam jestem tu nowy i wykupiłem członkostwo w programie ćwiczeń https://penisprofessor.com/ za 67dolarów (ok. 275zł).

Jest to pokaźny zestaw ćwiczeń na długość i grubość penisa a także na wielkość główki i zakrzywienia. Ćwiczenia zajmują od 10 do 30 minut na sesję i zaczyna się od małych ilości powtórzeń i zwiększa się każdego dnia ilość powtórzeń, tak żeby stymulować rozrost penisa. Autorzy ćwiczeń prezentują je za pomocą dildo strap-on i prawdziwego penisa. Całość jest w języku angielskim ale można tekst przetłumaczyć na dowolny język za pomocą google translatora.

Jakie mam efekty?
Powiem tak, jestem gruby ważę 120kg i jak na grubasa przystało mało się ruszam. Do tego programu podchodziłem kilka razy ale dziś jest koniec 3 tygodnia ćwiczeń i mam mieszane uczucia co do programu. Urosłem może dwa, trzy milimetry na grubości i nic na długości.
Czy będę nadal ćwiczył...tak, autorzy piszą że na początku widać właśnie przyrost na grubości a później na długości. Postaram się więcej ruszać żeby pomóc programowi. W sieci można spotkać opinie na temat tego programu i jedna osoba opisała przyrost 4 cali w 8 tygodni, były nawet zdjęcia i to chyba czyjś blog był.

Więc co sądzicie? Czy jest ktoś z was już uczestnikiem programu PenisProfessor? Czy zachęciłem was do wzięcia udziału w programie. Napiszcie swoją opinię.
  
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 07 Sie, 2021   

Trochę mi to reklamą śmierdzi. Niemożliwe jest powiększenie penisa o 4 cale w 8 tygodni musiałbym go wyszarpać razem z no.... :lol: . O ile da się powiększyć o 4 cale musiał byś ćwiczyć cały dzień i tak przez całe życie :mrgreen: .
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2021   

4 cale to 10cm. Życzę powodzenia.
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Sie, 2021   

Nie ma opcji powiększenia o 10 cm. Można o centymetr, czasami dwa ale wymaga to dłuższego okresu ćwiczeń. 3 tygodnie to krótko i nie zobaczysz raczej rezulatów. Trzeba ćwiczyć co najmniej 8 miesięcy.

Ale publikuj tutaj dane na temat powiekzania programem bo w sumie troche mnie to zaciekawiło
 
 
DuzyDumnyDarek 

Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 25 Sie, 2021   

powodzenia
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

Osa mineło trochę czasu. Widzisz rezultaty ?
 
 
osa10 

Dołączył: 07 Sie 2021
Posty: 9
Skąd: południe
Wysłany: Sro 15 Wrz, 2021   

musiałem przerwać... po za tym źle zacząłem i też nie zawsze mam czas i chęci bo to jednak żeby mieć erekcje muszę się posiłkować erotyką na DVD ;P a do tych ćwiczeń erekcja na jakimś poziomie jest potrzebna :(
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2021   

osa10 napisał/a:
musiałem przerwać... po za tym źle zacząłem i też nie zawsze mam czas i chęci bo to jednak żeby mieć erekcje muszę się posiłkować erotyką na DVD ;P a do tych ćwiczeń erekcja na jakimś poziomie jest potrzebna :(


Aż tak długo zajmowała jedna sesja ćwiczeń?

swoją drogą tytuł przypomina mi tytuł profesor Henry albo profesor Klaus ;) Uczyłam się z nich angielskiego i niemieckiego.
 
 
osa10 

Dołączył: 07 Sie 2021
Posty: 9
Skąd: południe
Wysłany: Nie 19 Gru, 2021   

Jedna sesja to jakieś 30 minut. Zaczyna się od rozgrzania penisa ciepłym ręcznikiem lub ćwiczy się bezpośrednio po kąpieli. Później jest tzw. "PC muscle exercise", czyli ćwiczenie mięśni kegla, następnie rozciąganie, później ćwiczenie 1, ćwiczenie 2, ćwiczenie 3, znowu ćwiczenie mięśni kegla, cementowanie i końcowe rozgrzewanie. Ćwiczy się 1 i 2 tydzień w dniach 1-0-1-0-1-0-1 (czyli jeden dzień ćwiczeń jeden dzień przerwy), 2 i 3 tydzień 1-1-0-1-1-0-1. Maksymalna przerwa to jeden dzień, po dwóch dniach przerwy trzeba zaczynać od nowa. Po 4 tygodniach ćwiczeń od początku ale z innymi ćwiczeniami. Ćwiczeń jest sporo, rozciągających jest 11, na długość 6, na grubość 10 z tym że niektóre z nich mogą być stosowane na długość, mięsień kegla 7, większe jądra 3, krzywizny i skręcenia 2. Do każdego ćwiczenia są dwa filmiki z lektorem, pokazane jest na wibratorze strap-on i na prawdziwym penisie, no i jest opis po angielsku. Są też bonusowe ebooki na wytrzymałość i inne takie.

[ Dodano: Pon 23 Maj, 2022 ]
!!!UWAGA GOLIZNA!!! Na youtubie pewien użytkownik o nicku Billy Berigman: Tutaj

pokazuje na swoim penisie jedno ćwiczenie z programu Penisprofessor i troche opisuje program. Zobaczcie są ciekawe komentarze pod filmem. W filmiku jest golizna od lat 18 więc może być zbanowany. Ja mam go w bibliotece/ulubionych i mogęgo odtwarzac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group