Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Droga do większego.
Autor Wiadomość
Luzakos 

Wiek: 27
Dołączył: 11 Lis 2021
Posty: 2
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Czw 11 Lis, 2021   Droga do większego.

Witam wszystkich

Jestem tu nowy i ogólnie nowy w temacie powiększeania.
Mam cel, aby powiększyć penisa. O ile ? To jest dobre pytanie, nie mam większych oczekiwań, bo nie chcę się zbytnio zawieźć gdyby nie udało mi się nic powiększyć po np. roku ćwiczeń . Z kolei nawet centymetr uzyskany przez rok też będzie satysfakcjonujący. Na szybko czytając co nie co na tym forum dowiedziałem się, że ćwiczenia też mogą wpływać dobrze na erekcje i ich jakość, także nawet bez żadnych rezultatów na wielkości gra wydaje się być warta świeczki.

Co polecacie na początek? Ktoś gdzieś pisał, że zanim zrobi się jakikolwiek jelq to należy przez dwa lata ćwiczyć mięśnie kegla. Wydaje mi się to grubą przesadą, zrozumiałbym 2 -3 miesiące max, ale nie dwa lata. Jestem jeszcze przed przeczytaniem darmowych ebooków z tej strony, które właśnie pobrałem, także wydaje mi się, że sporą dawkę uzyskam stamtąd. Natomiast bardziej zależy mi na wiedzy wyciągnietej też z waszego doświadczenia. Zdaję sobie sprawę, że istnieje też ryzyko uszkodzenia penisa, także chyba jak każdy tutaj, zrobię wszystko, aby owych uszkodzeń uniknąć.

Jako, że trenowałem sport przez całe życie i wciąż trenuję na siłowni to według mnie, należy na pewno o zacząć od mniejszej intesywności i długości treningu i z czasem stopniowo zwiększać. Choć mogę się tu mylić, bo w sporcie jakim jest PE ;) doświadczenia nie mam. Jeżeli macie jakieś programy czy posty gdzie wszystko ładnie jest opisane to śmiało wrzucajcie, lub piszcie krótko jak znaleźć owy program/post. Widziałem na szybko post Maczugi, gdzie bodajże po kilku latach ćwiczeń już teraz stosuje tam jakieś jedno ćwiczenie plus pompkę i czasem jelq z 7 minut. Wydaje mi się, że osoba jak ja powinna zacząć trochę inaczej.

Zastanawia mnie też jak ważna jest rozgrzewka i jak długa powinna być? Uważam, że ciepła woda z prysznica rozgrzeje szybciej penisa niż, np. owijana szmatka. Tak samo jak ważne jest same rozciąganie? Próbowałem na szybko jelq i rozciąganie i zdecydowanie bardziej podoba mi się jelq. Czy do rozciągania też ważna będzie rozgrzewka? Czy jak po prostu będę tam sobie to robił podczas dnia po odlaniu się i prysznicu to też będzie spoko? Przy okazji pod prysznicem mogę rozgrzać penisa tak czy siak.

Jak już pisałem uprawiam dużo sportu, dieta jest okej, witaminy też stosuje. Powiem inaczej z badań wynika, że wszystko jest u mnie w najlepszym porządku, a poziom teścia mam nawet ponad górną normę ;) . Od rezultatów więc będzie głównie zależeć regularność i poprawność wykonywanych ćwiczeń, oraz geny. Umięśniem się od zawsze dużo szybciej od rówieśników, fajnie jakby tutaj podobnie działała ta zależność.

W planie mam też za jakiś czas wrzucić hormon wzrostu, który wpływa m.in. bardzo mocno na regenerację tkanek itp. więc powinnien pozytywnie wpłynąć na cały trening. Muszę też podkreślić, że nie namawiam na żaden doping, ani tymbardziej nie zalecam jego stosowania.

Na czym mi zależy ?
Zależy mi i na długości i obwodzie, choć bardziej na długości. Jeżeli chodzi o urządzenia to w grę jak najbardziej może wejść pompka, choć nie wyobrażam sobie chodzić czy spać z jakimś expanderem. Nie wiem też czy używanie pompki od razu jest dobrym pomysłem czy lepiej po jakimś czasie. Też jeżeli chodzi o pompkę to fajnie byłoby się dowiedzieć jaka jest najlepsza pod względem bezpieczeństwa - wolę wydać więcej, a zniwelować szanse na uszkodzenia. Fajnie by było też się dowiedzieć jak używać pompki by nie przesadzać. Jestem zdecydowanie za słabszymi rezultatami i dłużsym ich uzyskiwaniem niż większą szansą na to, że uszkodzę ptaszka :D

Co do wymiarów to nie mierzyłem jakoś super dokładnie, i ciężko też to zrobić jeżeli ma się jak ja lekko krzywiznę i penis stoi do góry jak banan :D . Mam ziomka z którym obaj stwierdziliśmy, że mamy kutasy o podonych rozmiarach tylko, że jego jest lekko skrzywiony w dół i prosty i jak mierzy normalnie od góry to jemu wychodzi 18,5, a mi ok. 17 (z 16,7 moze) . Z kolei gdy zmierzyłem od dołu to wychodzi nawet 20, ale tak się z tego co wiem nie mierzy :P .

Jeżeli chodzi obwód to ok. 14. Wychodzi 14 jak centymetr jest normalnie zacisnięty, jak zacisnę mocniej to schodzi 13,6-7. Nie wiem jak jest prawidłowo.

Dzięki za wszelką pomoc. Pozdro
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 14 Lis, 2021   

Cześć Luzakos
Miło że ktoś bierze ze mnie przykład, moim początkowym ćwiczeniem od około 2016 roku był jelqing dobry nawilżacz i sumienne praktykowanie co 2 dni około 20 minut dłuższe przerwy też się zdarzały, plus możesz dołączyć ręczne rozciąganie. Tak zyskałem około 60-70% przyrostu. Latem 2020 roku kupiłem pompkę ćwiczę różnie przeważnie w pompce. Obwód mierzy się w najgrubszym miejscu przed ćwiczeniami bez żadnego ściskania z kolei długość mierzy się od podbrzusza dociskając do kości od góry (BPEL), zmierz jeszcze raz pożądnie i zanotuj co do 0,1cm :wink: z datą i jak pojawi się przyrost zapisuj milimetry też są ważne, notuj tylko przyrosty nie wliczając spadków. 8) Pozdrawiam masz pytania to pytaj tutaj :mrgreen: .
 
 
 
Luzakos 

Wiek: 27
Dołączył: 11 Lis 2021
Posty: 2
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wto 16 Lis, 2021   

Dokładna długość tak jak pisałeś to 16, 7 wychodzi 😜.
Gdy zacisnę mięśnie kegla i powiększy się jeszcze troszkę grzybek to dochodzi do 17, docisnę mocniej linijkę i nawet koło 18 mogę wyciągnąć 😅. Widzę, że troszkę ciężko być dokładnym co do mm, a ta długością można dosyć łatwo manipulować.
Obwód wychodzi równe 14 kiedy centymetr jest dopasowany idealnie, ale nie sciśnięty w żaden sposób.

Pytanie mam odnośnie pompki. Czy pomogą w przyrostach?
Czy tylko daje chwilowy efekt na + - 1h.
Słyszałem, też o tym że można uszkodzić sobie kutaska, ale to chyba od zbyt dużego ciśnienia skoro np. Ty potrafisz z niej korzystać bezpiecznie.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group