Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jaki masażer prostaty
Autor Wiadomość
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 23 Lis, 2020   Jaki masażer prostaty

Kochani! Wiem, że podobny temat już jest, ale wymarł. Myślę o zakupie masażera prostaty (w rozsądnej cenie, tj do około 60zl).korzystacie z takich urządzeń? Jakie macie wrażenia? Wytryski są mocniejsze? Może polecacie jakieś konkretne modele? Lepsze są wibrujące czy nie? Chciałbym kupić z internetowego sexshopu albo z allegro bez rejestracji.
Pozdrawiam
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Lis, 2020   

Najważniejsze jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do siebie. Z mojego doświadczenia samodzielnie dobrze jest wybrać kształt oraz rozmiar. Nie ma senus na poczatek szaleć oraz wybierać o dużęj średnicy.

Najlepiej zacząć od tych mniejszych.

Jesli chodzi o sklepy to nie ma w sumie znaczenia czy kupisz na allegro czy w sklepie internetowym. Wiele sklepów sprzedaje na allegro.
 
 
Majkel1278 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Gru 2020
Posty: 48
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2021   

Też ostatnio o tym myślę. Czy sama zabawa tym daje sporo przyjemności czy trzeba się wspomagać ręką?
 
 
penis.com.pl
masturbator
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 07 Kwi, 2021   

Ja mam taki twardy plastikowy (chyba ABS), najprostszy. W sumie to już go nie używam. Potrafi przy tym twardym plastiku zaboleć. Częściej się masuje kciukiem, choć ledwo sięgam. Albo dildo silikonowe uzywam. Możliwe, że coś silikonowego byłoby blepsze.

Nie zauważyłem zależności mocy wytrysku od masowania, jak już to od czasu zabawy. Za to orgazm potrafi być mocniejszy, gdy coś uciska prostatę, ale nie musi, tzn nie zawsze.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Kwi, 2021   

Majkel1278 napisał/a:
Też ostatnio o tym myślę. Czy sama zabawa tym daje sporo przyjemności czy trzeba się wspomagać ręką?


Zalezy jak reagujesz, jakie masz wrażenia jak Cie podnieca. Sam musiałem sie wspomagać reką, ale jest przyjemniej. Zobacz jak będzie Ci lepiej
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 28 Paź, 2021   

Czy są jakieś przeciwwskazania do używania takich zabawek? Na przykład jak często można , jak długo itd.?
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Paź, 2021   

Na pewno dyskomfort. Poza tym nie powinieneś wykonywać jesli masz problem z zapaleniem czy hemoroidami.
Druga rzecz to higiena. Powinno się dbac o najwyższą higienę w trakcie każdego masażu.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pią 29 Paź, 2021   

Nie mam żadnych przeciwwskazań. Jak dbać o higienę takich zabawek?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group