Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po zabiegu na krótkie wędzidełko
Autor Wiadomość
Swider99 

Wiek: 25
Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   Po zabiegu na krótkie wędzidełko

Witam, Jako nastolatek borykałem się ze stulejką, po przeczytaniu kilku informacji w internecie rozpocząłem "terapię" polegającą na ściąganiu napletka podczas gorących kąpieli. Po jakimś czasie terapia przyniosła pożądane efekty. Po tym wszystkim okazało się że mam zbyt krótkie wędzidełko. Dokładnie 10 dni temu udałem się na zabieg przedłużenia wędzidełka, wszystko goi się bardzo ładnie, lecz wydaje mi się, że mój problem nie został rozwiązany, niby napletek schodzi z całego żołędzia, ale później wraca do krawędzi żołędzi... Czy jest to jakiś skutek uboczny młodocianej stulejki? Dodam tylko, że napletek jest troszkę zwężony podczas erekcji. Dziękuję za każdą odpowiedź. :D
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Lip, 2021   

Swider99 napisał/a:
niby napletek schodzi z całego żołędzia, ale później wraca do krawędzi żołędzi... Czy jest to jakiś skutek uboczny młodocianej stulejki? Dodam tylko, że napletek jest troszkę zwężony podczas erekcji.

Wszystko jest w porządku, widocznie masz dłuższy napletek. Nie ma się czym przejmować. Jeżeli chcesz się całkowicie pozbyć stulejki, zacznij chodzić ze ściągniętym napletkiem. Przy mimowolnych erekcjach rozciągnie się tak że nie będzie śladu.
 
 
Swider99 

Wiek: 25
Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 04 Lip, 2021   

Rozumiem, a rozciąganie napletka wchodzi w grę?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lip, 2021   

Właśnie to napisałem. Tylko sposób w wannie zajmuje czas, a jak zaczniesz chodzić ze ściągniętym napletkiem, to stanie się to przy okazji.
 
 
Swider99 

Wiek: 25
Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 05 Lip, 2021   

Cytat:
Ok, dzisiaj próbowałem chodzić ze ściągniętym napletkiem, ale co chwilę wracał na swoje miejsce. Może po jakimś czasie przestanie...
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lip, 2021   

Ćwicz i w koncu przestanie
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lip, 2021   

Dokładnie. Skóra "przyzwyczai się" do nowego położenia i nie będzie wracać.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 13 Lip, 2021   

Skóra przyzwyczai się ale nie oczekuj,ze od razu. Będziesz musial ćwiczyć przez dłuższy czas. Pierwsze efekty zobaczysz dopiero po kilku tygodniach ale bedą na pewno.
 
 
faper98 

Wiek: 25
Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Paź, 2021   

Czy ktoś rozwinie jak wygląda ta "terapia" ściągania napletka podczas gorących kąpieli?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group