Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozmowy Taty z Synem
Autor Wiadomość
fajny22 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Sie, 2021   Rozmowy Taty z Synem

Czy rozmawialiście z Tatą o dojrzewaniu i innych męskich sprawach?
Co myślicie na temat nagości pomiędzy synem a ojcem, "oswajaniem" z nagością?
Co myślicie o wspólnej masturbacji z tatą ? a nawet zrobieniu loda ?

Jestem dorastającym nastolatkiem i kręcą mnie takie tematy i rozmowy, gdyż moi koledzy odbyli takie rozmowy ze swoim tatą jako przyjaciele i najlepsi kumple a nawet widzieli wielokrotnie penisy swoich ojców i wspólnie walili konia. U dwóch moich kolegów widziałem na basenie jak wspólnie z tatą się przebierali i pokazywali penisy.

Myślę że każdy chłopcy/młodzi mężczyźni mają ten temat w głowie nie mówcie że nie bo tak naprawdę jest i z kim bym się nie zgadzam i nie rozmawiał to każdy kolega o tym mówi.

Luźny temat jestem ciekaw waszych rozmów z waszymi ojcami i prawdziwych rozmów nie zmyślonych historii.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 16 Sie, 2021   

U mnie wyglądało to jakby przyszedł parobek boży aka Jan Ł bo RODO i tłumaczył:
- Tu tego, de besta, ogółem całe te, jak to się mówi
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 17 Sie, 2021   

Nic poza tym, aby stosować zabezpieczenie w postaci gumek.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Sie, 2021   Re: Rozmowy Taty z Synem

fajny22 napisał/a:
Czy rozmawialiście z Tatą o dojrzewaniu i innych męskich sprawach?


Tak, ale byla to opowieść "o pszczółkach" więc słabo to wyszło ale plus za to, że się poczuł i spróbował.

fajny22 napisał/a:

Co myślicie na temat nagości pomiędzy synem a ojcem, "oswajaniem" z nagością?


Bardzo ważna sprawa. Tu mój ojciec mocno zaplusował. Od małego uczył mnie nagości. Widziałem go w zwisie i w erekcji porannej. Wychodził z łazienki w ręczniku i w pokoju się ubieral - nawet jak w nim byłem. Zawsze moglismy wejsc do lazienki jak jeden pod prysznicem a drugi chcial siku. Dzieki temu nawet przylapalem go jak sobie walił pod prysznicem. Generalnie teraz z czym wiekszosc kolegow na tym Forum walczy - przelamanie kwestii nagosci - jest mi zwyczajnie obce.

fajny22 napisał/a:

Co myślicie o wspólnej masturbacji z tatą ? a nawet zrobieniu loda ?


Ten wątek już był na Forum: http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=13095

Co do zrobienia loda. Mysle, ze oboje musicie byc pelnoletni. Kwestie prawne to jedna sprawa ale taka bliskosc moze miec wplyw na Twoja psychikę - szczegolnie jak dojrzewasz.

fajny22 napisał/a:

Jestem dorastającym nastolatkiem i kręcą mnie takie tematy i rozmowy, gdyż moi koledzy odbyli takie rozmowy ze swoim tatą jako przyjaciele i najlepsi kumple a nawet widzieli wielokrotnie penisy swoich ojców i wspólnie walili konia. U dwóch moich kolegów widziałem na basenie jak wspólnie z tatą się przebierali i pokazywali penisy.


Nie wierz kolega w 100%. Czy widzieli ojcow - mogli bo basen, silownia. Z pogadankami tez ok - teraz jest jakos latwiej. Co do wspolnego walenia - tutaj jednak wychowanie katolickie bardzo silnie wplywa na zachowanie i wychowanie. Fajnie byloby walic wspolnie ale tak jak napisalem - tutaj moga byc raczej fantazje kolegow.

fajny22 napisał/a:

Myślę że każdy chłopcy/młodzi mężczyźni mają ten temat w głowie nie mówcie że nie bo tak naprawdę jest i z kim bym się nie zgadzam i nie rozmawiał to każdy kolega o tym mówi.

Luźny temat jestem ciekaw waszych rozmów z waszymi ojcami i prawdziwych rozmów nie zmyślonych historii.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 17 Sie, 2021   

fajny22 napisał/a:
Jestem dorastającym nastolatkiem

W profilu masz wpisane 22 lata. Długo ci schodzi z tym dorastaniem xD

Jak już pisałem w innym wątku: u mnie tego typu rozmów nie było. Czy "na szczęście" czy "niestety" - trudno powiedzieć.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Sie, 2021   

Nic się nie dowiedziałem, chociaż Ojciec jak był nawalony to mnie uświadamiał: " skąd się biorą Dzieci." Tylko, że ja to już wiedziałem.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 19 Sie, 2021   

U mnie też 0.
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 201
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 20 Sie, 2021   

U mnie takich rozmów też raczej nie było
_________________
sikora92
 
 
adriano19 

Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2021   

Nie miałem takiej rozmowy z tatą. Moją edukacją seksualną zajęli się kuzyni i koledzy...

Co do nagości, to w naszej rodzinie nie jest ona tematem tabu. Obaj często paradujemy po domu nago, ale nie ma to podtekstu seksualnego. Kiedyś chodziliśmy razem na basen i tam też nie mieliśmy problemu z nagością.

Nie mam żadnych fantazji związanych z tatą.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2021   

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić takich intymnych sytuacji z rodzicem. Może po prostu takie odebrałam wychowanie.
 
 
adriano19 

Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2021   

Podejście do nagości i seksualności zależy od wychowania.

Ja nie mam problemu z rozbieraniem się przy kimś albo byciem nago w czyjejś obecności.
 
 
Kamil_ke96 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Lis, 2021   

adriano19 napisał/a:
Nie miałem takiej rozmowy z tatą. Moją edukacją seksualną zajęli się kuzyni i koledzy...
.


w. jaki sposób kuzyni zajęli się twoja edukacją seksualna?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Lis, 2021   

Pewnie gazetki erotyczne.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 05 Lis, 2021   

Hmmm pamiętam coś że ojciec mnie zawołał na pogadankę i wspierał się gazetką. Wiadomo, rok coś koło 97? To nie było internetow, a gazetki były praktycznie w każdym kiosku.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 05 Lis, 2021   

Nigdy nie miałem takiej rozmowy. Do wszystkiego dochodziłem sam, lub z kolegami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group