Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak Długo wytrzymacie Bez Masturbacji?;p
Autor Wiadomość
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

aaa68 napisał/a:
juz ponad 61 dni bez i chce dalej wtrwac


Ja najdłużej wytrzymałem prawie pół roku. Ale teraz robię to codziennie - świadoma decyzja. Po prostu lubię to, po co sobie odmawiać?
 
 
sway83 

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35
Skąd: pomorze
Wysłany: Nie 05 Gru, 2021   

Ja miewam czasem przerwy 3-4 dniowe, po takiej przerwie orgazm jest jeszcze bardziej przyjemny i intensywny
 
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Gru, 2021   

W sumie to jakieś kilka miesięcy. Ale nie że jakoś się wstrzymywałem ale po prostu nie chciało mi się. Miałem akurat nową kobietę i trochę zapierdzielu w pracy. I tak wyszło.
 
 
penis.com.pl
viamax
chillout91 

Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Gru, 2021   

Słyszałem, że taka długa abstynencja źle wpływa na jądra…
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Gru, 2021   

chillout91 napisał/a:
Słyszałem, że taka długa abstynencja źle wpływa na jądra…


Jeśli miał nową kobietę to raczej nie ma tutaj mowy o abstynencji
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 07 Mar, 2022   

juansto napisał/a:
chillout91 napisał/a:
Słyszałem, że taka długa abstynencja źle wpływa na jądra…


Jeśli miał nową kobietę to raczej nie ma tutaj mowy o abstynencji


A może chodziło o to, że to była na tyle nowa znajomość, że jeszcze nie było seksu?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Bardziej że mu si ę nie chciało jak sam pisze
 
 
Fajfusek99 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Maj, 2022   

Muszę się pochwalić, że dziś mija 36 dzień mojej abstynencji od masturbacji. Ostatni raz masturbowałem się 15 kwietnia. Jestem nawet z siebie dumny, bo założyłem sobie, ze wytrzymam około 20 dni. Dodam, że pierwsze zmazy nocne miałem już po 3 dniach przerwy i to były do tej pory jedyne. Choć czuję, że niedługo pewnie znów będę miał wytrysk nocny :)
Czasem sobie robię takie dłuższe przerwy, niedługo chyba pobije mój własny rekord. Od paru dni nie chcę mi się nawet za bardzo, organizm się chyba przyzwyczaił. Najgorsze dla mnie to jest wytrzymać te 10-12 pierwszych dni, tym bardziej jak robię to często i regularnie. No i wiem, że niedługo czeka mnie pewnie następny kryzys, choć teraz już nie mam wielkiego ciśnienia, żeby się powstrzymywać :wink:
 
 
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Maj, 2022   

Fajfusek99, muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, 36 dni to już ładny wynik. Mi też się zdarzało czasem mieć dłuższe przerwy, ale nie aż takie.
Rozumiem, że nie masz możliwości rozładować się też z drugą połówką i od tego czasu nie miałeś wytrysku? Napisz jakie pozytywne albo negatywne zaobserwowałeś skutki.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Fajfusek99 napisał/a:
Muszę się pochwalić, że dziś mija 36 dzień mojej abstynencji od masturbacji. Ostatni raz masturbowałem się 15 kwietnia. Jestem nawet z siebie dumny, bo założyłem sobie, ze wytrzymam około 20 dni. Dodam, że pierwsze zmazy nocne miałem już po 3 dniach przerwy i to były do tej pory jedyne. Choć czuję, że niedługo pewnie znów będę miał wytrysk nocny :)
Czasem sobie robię takie dłuższe przerwy, niedługo chyba pobije mój własny rekord. Od paru dni nie chcę mi się nawet za bardzo, organizm się chyba przyzwyczaił. Najgorsze dla mnie to jest wytrzymać te 10-12 pierwszych dni, tym bardziej jak robię to często i regularnie. No i wiem, że niedługo czeka mnie pewnie następny kryzys, choć teraz już nie mam wielkiego ciśnienia, żeby się powstrzymywać :wink:



Ale bez kontaktów fizycznych z drugą osoba czy z kontaktami?
 
 
Fajfusek99 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Oczywiści w ciągu tych dni nie miałem żadnych bliższych kontraktów z drugą osobą. Jedyny wytrysk to jak pisałem po 3 dniach zmazy nocne.
A jakie pozytywy, na pewno jestem mniej rozdrażniony bo staram się nie myśleć o tym, mam więcej czasu na inne rzeczy. Rano mam bardzo mocny wzwód, gdzie dawno takich nie miałem oraz penis jest żywszy, bo lekki bodziec i od razu jest gotowy :)
Do dziś ciągle jeszcze się nie bawiłem, nie wiem ile jeszcze wytrzymam, ale już nie będę się starał tego na siłę przeciągać.
 
 
Michal_kaw 

Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Mimo, że jestem w związku czasem poprostu uwielbiam masturbacje samemu. Sam seks max 2 razy w tyg, masturbacja z reguły codziennie jeśli nie uprawiam seksu ale ... gdy nadarza się okazja i mam okres 2 tyg bez stosunku wtedy lubie zrobić dłuższą przerwe równiez od masturbacji - 10 dni bez dotykania. Po takim 10 dniowym poście kocham zwalić samemu gdy mam pełną swobodę bez nikogo w domu i dużo wolnego czasu. Uprzednia depilacja, gumka (aby naturalne nawilżenie nie uciekało i potegowało doznania) i długa masturbacja nago z przeciąganiem orgazmu gdy czuje, ze się zblizam :) final - nieziemski i polecam kazdemu ... dodatkowo nakreca gdy ktos podglada zabawe na kam :)
 
 
Fajfusek99 

Wiek: 25
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 20
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 23 Maj, 2022   

Masz rację orgazm po dłuższej przerwie jest nieziemski :) Również polecam, trochę poznaję się go na nową. To jest jedna z zalet dłuższej przerwy.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
krisu2908 

Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 30
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 29 Maj, 2022   

Mi najdłużej udało się wytrzymać bez masturbacji 12 dni, zakładałem , żeby wytrzymać chociaż 14 bez wytrysku, niestety nie udało się , po 12 dniach w nocy miałem wytrysk, więc kolejnego dnia wróciłem do masturbacji i przestałem to kontrolować, bo i po co. Masturbuję się kiedy mam ochotę czasem 2 razy dziennie, czasem 1-2 razy w tygodniu
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Mogę się dopytać jaki jest cel takiego wstrzymywanai sie od masturbacji?

Daje to jakiekolwiek korzyści czy po prostu idziecie po rekord?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group