Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka/krótkie wędzidełko
Autor Wiadomość
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   Stulejka/krótkie wędzidełko

Hej wszystkim! Na forum zaglądam co jakiś czas, ale dopiero teraz postanowiłem napisać z pytaniem, bo liczne tutaj grono osób może mi podpowiedzieć trochę. Załączam również zdjęcia, aby nie być gołosłownym :) Przepraszam jeśli w złym dziale napisałem ten temat :(
Mam wrażenie, że mam właśnie zbyt długi napletek/zbyt krótkie wędzidełko. Problem głównie pojawia się w chwili podniecenia i w trakcie penetracji- gdyż ta sprawia mi dyskomfort. A raz wydaję mi się, że w trakcie stosunku naderwało mi się wędzidełko. Przy masturbacji zwykle problem nie istnieje.

Nie wiem czy przesadzam czy problem faktycznie istnieje. Tak czy owak, dziękuję za wszystkie odpowiedzi
  
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

Szczerze to nie widzę tutaj niczego dziwnego. Fajny zdrowy członek. Mam wrażenie poza tym, ze przy naderwanym wędzidełku odczuwałbyś o wiele większy dyskomfort. Nie tylko w trakcie stosunku ale normalnie. Jeśli problem nie występuje w trakcie masturbacji to może trzeba byłoby spróbować lepszego nawilżenia?
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021   

Nawilżenia jest zawsze sporo, więc wykluczyłem tę opcję jako problem. Jeśli chodzi o masturbację- problem nie występuje, gdy odprowadzę napletek przed momentem jak penis jest w 100% wzwodzie. Gdy tego nie zrobię- zwykle przy seksie- pojawia się dyskomfort :(
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021   

Jak ściągniesz skórę i osiągniesz pełen wzwód, to pojawia się ciaśniejsze miejsce na skórze w koło penisa, taka jakby "obrączka"?
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021   

Kuba85 napisał/a:
Jak ściągniesz skórę i osiągniesz pełen wzwód, to pojawia się ciaśniejsze miejsce na skórze w koło penisa, taka jakby "obrączka"?

Tak. Na zdjęciach tego nie widać, bo nie występuje to zawsze. Jednak na tyle często, że staje się to uciążliwe.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Ahojprzygodo napisał/a:
Kuba85 napisał/a:
Jak ściągniesz skórę i osiągniesz pełen wzwód, to pojawia się ciaśniejsze miejsce na skórze w koło penisa, taka jakby "obrączka"?

Tak. Na zdjęciach tego nie widać, bo nie występuje to zawsze. Jednak na tyle często, że staje się to uciążliwe.


Ten dyskomfort mozesz nieoperacyjnie załatwić. Idź do urologa po maści sterydowe. Smaruj to miejsce ok miesiaca podczas zwodu. Efekt powinien być satysfakcjonujący.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Tak jak kolega wyżej napisał albo chodź ze ściągniętym napletkiem i skóra sama się rozciągnie podczas mimowolnych wzwodów.
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Dzięki za rady. To jednak umawiam się do urologa
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 24 Maj, 2021   

Ahojprzygodo napisał/a:
Dzięki za rady. To jednak umawiam się do urologa

Bardzo dobra decyzja. Daj znac co zalecił
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Maj, 2021   

Daj znać co Ci powiedział.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group