Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Sildenafil a czas dochodzenia
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Maj, 2020   Sildenafil a czas dochodzenia

Nie mam problemów z erekcja, nigdy nie miałem (no chyba, że po dużej dawce alko). Jednak szukam czegoś nowego po to aby móc dłuzej się zabawić. Nie twierdzę tutaj że cos jest w stanie pozwolic mi się ruchać mechanicznie 3 godziny ale aby nie kończyć po kilku minutach. Słyszałem, że tabletki z sildenafilem są w stanie zablkowac wytrysk? Myślicie, że coś w tym jest?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sob 16 Maj, 2020   

Sildenafil nie zmienia czasu dojścia. Wielokrotnie używałem oryginalnej Kamagry, egipskiej Kamagry, oraz Maxigra Go. Jedyne co zmienia, to jakość erekcji, oraz czas, jaki musi upłynąć do następnej, po wytrysku.
Polecam chociaż raz w życiu skorzystać. Fajne doznanie. :twisted:
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020   

one_hour napisał/a:
Sildenafil nie zmienia czasu dojścia. Wielokrotnie używałem oryginalnej Kamagry, egipskiej Kamagry, oraz Maxigra Go. Jedyne co zmienia, to jakość erekcji, oraz czas, jaki musi upłynąć do następnej, po wytrysku.
Polecam chociaż raz w życiu skorzystać. Fajne doznanie. :twisted:


Masz 23 lata i używasz Maxigra? Po co?
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Maj, 2020   

Tylko nie polecam uzywac zbyt czesto bo jednak łatwo jest się uzależnić.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Wto 19 Maj, 2020   

Oleg_1981 napisał/a:
one_hour napisał/a:
Sildenafil nie zmienia czasu dojścia. Wielokrotnie używałem oryginalnej Kamagry, egipskiej Kamagry, oraz Maxigra Go. Jedyne co zmienia, to jakość erekcji, oraz czas, jaki musi upłynąć do następnej, po wytrysku.
Polecam chociaż raz w życiu skorzystać. Fajne doznanie. :twisted:


Masz 23 lata i używasz Maxigra? Po co?

Bo ma w sobie Sildenafil, tak jak Kamagra.
 
 
din1987 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Czw 28 Maj, 2020   

A miał ktoś z was jakieś skutki uboczne po zażyciu takiego leku jeśli tak to jakie?
_________________
DiN
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 01 Cze, 2020   

Po samej kamagrze, czy maxigrze to nie, ale po tabletkach z allegro tak. Ciśnienie w głowie ogromne (odczucie, bez bólu głowy) i kontrast (?) mi się zmienił, wszystkie kolory jakie widziałem były ciemniejsze. Fakt, tabletka działała, ale duużo słabiej niż kamagra.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Cze, 2020   

Skutków ubocznych w tym przypadku jest sporo,dobrze wczytac się w ulotkę. Na pewno nie powinno się przyjmować środków jeśli ma się problemy z ciśnieniem, nie ma tutaj znaczenia czy ma się niskie czy wysokie ciśnienie. Srodki nie są wskazane przy braku uregulowania. No i wiele osob zgłasza bóle głowy
Na początku dobrze jest na pewno zaczynać od czegoś z L argininą i jeśli kuracja nie pomaga, dopiero sięgac po sidlenafil.
 
 
din1987 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sro 14 Kwi, 2021   

Oki a co się dzieje po zażyciu Maxigra :
staje bzykam dochodzę a on dalej stoi i mogę dalej bzykać :roll: czy jak to działa?
_________________
DiN
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2021   

Jasne, ze możesz bzykac. O ile Ci sie oczywiście chce. Bo erekcja a chęci to czasami dwie rozne sprawy.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

din1987 napisał/a:
Oki a co się dzieje po zażyciu Maxigra :
staje bzykam dochodzę a on dalej stoi i mogę dalej bzykać :roll: czy jak to działa?

Nie stoi, normalnie opada, lecz dużo krótszy czas regeneracji (w moim przypadku) do następnego razu, niż bez użycia sildenafilu. Tak jak przedmówca powiedział, zależy też czy są chęci na kolejny raz, bo erekcja =/= chęć.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

din1987 napisał/a:
Oki a co się dzieje po zażyciu Maxigra :
staje bzykam dochodzę a on dalej stoi i mogę dalej bzykać :roll: czy jak to działa?


Nie nie. Jak dojdziesz to Ci na pewno opadanie. Aczkolwiek potem szybciej Ci stanie. No i jeśli dobrze dziala na Ciebie sildenafil to jak Ci się chce to normalnie staje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group