Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy wybieracie pisuar czy toaletę
Autor Wiadomość
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2021   

krystek_walikon napisał/a:
A ja też wybieram kabinę jak tylko się da. Nie wiem, mam jakąś lekką blokadę przy takich pisuarach ustawionych po prostu jeden obok drugiego, zwłaszcza gdy obok ktoś jest albo za chwilę może wejść. I to nie jest kwestia tego, że się wstydzę wyciągnąć penisa, bo w innych sytuacjach nie ma problemu - każdemu mógłbym go udostępnić do oglądania i nic w tym wielkiego bym w tym nie widział. Ale w tej konkretnej sytuacji czuję się jakoś przyblokowany. Jest to pewne głupie utrudnienie w życiu, ale też wiem, że niektórzy tak po prostu mają.

Mam w 100% tak samo :|
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 29 Lis, 2023   

Ja zawsze wybieram pisuar ze względu na wygodę i higienę. Zawsze mnie dziwi jak niektórzy wolą czekać w kolejce do kabiny, mimo że wiele pisuarów jest wolnych. Zaobserwowałem, że to zjawisko dotyczy głównie bardzo młodych mężczyzn, pozostali zazwyczaj wybierają pisuar. Nieraz byłem świadkiem jak ustawiała się kolejka nastolatków do kabiny i żaden z nich nie korzystał z pisuaru. Analogicznie wygląda sytuacja pod prysznicami na basenach, gdzie w majtkach kąpią się głównie młodzi.
 
 
cypher11 

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Pisuar
 
 
penis.com.pl
bathmate
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Pisuar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group