Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja po długiej przerwie
Autor Wiadomość
Amator 

Dołączył: 14 Cze 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 07 Mar, 2021   Masturbacja po długiej przerwie

Witam, jestem po długiej przerwie od masturbacji (ok.1 miesiąc) czy uważacie że warto się masturbowac czy jednak dalej się wstrzymywać?
 
 
Bobx 

Wiek: 29
Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 21
Skąd: Wlkp
Wysłany: Nie 07 Mar, 2021   

Witam są plusy i minusy tego aby tak powstrzymywać się. Mi samemu zdarzy się zachować taką wstrzemięźliwość ale jest to zazwyczaj max 2-2,5 tygodnia, o ile organizm sam nie zadba o opróżnienie zbiornika w nocy podczas snu (bo tak też się zdarza) a plusy są takie że doznania i ładunek jest zdecydowanie wtedy większy :lol:
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 07 Mar, 2021   Re: Masturbacja po długiej przerwie

Amator napisał/a:
Witam, jestem po długiej przerwie od masturbacji (ok.1 miesiąc) czy uważacie że warto się masturbowac czy jednak dalej się wstrzymywać?


Jezeli Ci sie chce spuscic cisnienie to po co sie meczysz tak dlugo? Chyba ze to nie problem dla Ciebie?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Mar, 2021   

Jaki jest sens wstrzymywania się?

Chodzi tutaj o jakieś kwestie ideologiczne?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Warto, nie warto... A czy warto sobie robić inne przyjemności? Oglądać seriale? Pić piwo? Leniuchować? Są na to dwie szkoły, że trzeba to robić, albo, że trzeba się od tego powstrzymywać... Ja myślę, że we wszystkim należy znaleźć swój własny złoty środek. Dla jednego raz coś raz na tydzień wystarczy, inny będzie coś robił codziennie bez negatywnych skutków. Na pewno popadanie w nihilizm nie jest dobre na dłuższą metę, ale czy ascetyzm każdemu zapewni szczęście? Moim zdaniem nie.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2021   

DTTPO napisał/a:
Ja myślę, że we wszystkim należy znaleźć swój własny złoty środek.

Dobrze napisane!

Chcesz - masturbuj się. Nie chcesz - nie rób tego. Proste.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

Moim zdaniem nie warto - po co sobie odmawiać rozkoszy?

Na pewno nie jest dobrze wpaść w skrajności i pozwolić, by życie koncentrowało się tylko na waleniu, ale jeśli tylko masturbacja nie wchodzi na pierwsze miejsce w życiu, to dlaczego nie?

Pomyśl tak - każdy orgazm jest cudownym przeżyciem. Przyjmując rozsądne tempo 1 x masturbacja dziennie przez 1.5 miesiąca mogłeś mieć 45 x rozkosz. Widzisz, ile straciłeś? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group