Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bardzo krótki penis
Autor Wiadomość
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Nie 01 Lis, 2020   bardzo krótki penis

Witam po raz kolejny. Jestem już po operacji prostowania. Niestety mój penis trochę się zmniejszył ale nie myślałem że aż tak będzie. Dostałem nocnych erekcji i miał 6 cm. Porażka. Niby lekarz mówił że na efekt finalny trzeba poczekać nawet do pół roku, ale I tak się wiele nie zwiększy. Jestem załamany myślałem że operacja mi pomoże w kontaktach z kobietami A tak to takim małym przecież nic nie podziałam. Przecież nie rozbióre się przed kobietą z takim fiutem. Nawet prezerwatywy na niego nie założę, bo jest małymi gruby i żadna prezerwatywa nie będzie pasować, wszystkie się będą zsuwac z niego. Jestem załamany. Umrę prawiczkiem, żadnej kobiety normalnej nigdy miał nie będę. Jedynie prostytutki mi zostaną. Jak możecie poradzcie coś ale jestem zdolowany.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2020   

Czy lekarz powiadomił Cie o możliwości zmniejszenia penisa w trakcie operacji prostowania?

Co skłoniło Cie do poddania się takiemu zabiegowi?
 
 
patrycjusz23 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 42
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 02 Lis, 2020   

Lekarz mi.miwil że skróci się o około 1 cm ale teraz jest skrócony o około 3 cm tak.mi się wydaje, nie był duży przed zabiegiem ale teraz to jest tragedia. Miałem.duze skrzywienie około 60 stopni. Myślałem że ta operacja mi pomoże ale jest prosty ale za to mikropenis.Jestem załamany :(
 
 
penis.com.pl
bathmate
aptekadlakama 

Wiek: 70
Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 25 Mar, 2021   

Takie operacje często niosą ze sobą ryzyko. Niestety, znam podobny przypadek. Uważam, że należy unikać pewnych zabiegów.
_________________
Czy masz poważne problemy ze zdrowiem seksualnym? Nie możesz poradzić sobie z potencją? Sprawdź https://www.aptekakamagra.pl/ gdzie kupisz najlepsze dostępne leki.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

A to nie jest tak, ze operacje nie są w Polsce legalne?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

Pierwsze słyszę, że miałyby być nielegalne? Na jakiej podstawie? Nielegalne jest ubezpłodnienie, a tutaj tego nie ma... Czy jakiś inny paragraf, którego nie znam?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group