Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Road to SuperCock
Autor Wiadomość
AlreadyHuge 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Mar, 2021   Road to SuperCock

Hej!
To mój pierwszy post tutaj. Nazywam Oskar i mam 19 lat. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty do tej ciekawej społeczności. Poniższy temat ma być swoistym dziennikiem, który być może, pomoże komuś z was oraz narzędziem motywacji dla mnie.

Zacznę od tego, że jeśli chodzi o to jak obdarzyła mnie natura, to jestem szczęściarzem. Jestem posiadaczem naprawdę dużego, może nawet ogromnego penisa.


i jescze na miękko ;)


Nie wiem czy było to konieczne, ale uznajmy to za przedstawienie się ;)

Cele:
Plan jest taki, że zacznę tu opisywać moją drogą do czegoś co nazywam Super Kutasem.
Główne założenia:
1. Kontrola nad wytryskiem i długi seks
2. Przerażająco twarde erekcję
3. Obfite wytryski
4. Wielkie libido.

Jeśli chodzi o rozmiar to obecnie nie planuję tutaj żadnych zmian. Zdecydowanie satysfakcjonuje mnie to co posiadam;) a po drugie jestem raczej sceptyczny wobec wszelakich metod ćwiczeń na powiększenie, wobec niewielkiej liczby dowodów na ich skuteczność. W przyszłości nie wykluczam jednak powiększenia kwasem hialuronowym albo tłuszczem własnym.
Mój plan, czyli ćwiczenia, suplementacja inne metody dzięki, którym chcę poprawić wspomniane aspekty jest w przygotowaniu i pojawia się tutaj lada moment. Na koniec nadmienie, że mam to szczęście, że posiadam partnerkę, także będę mógł obserwować zmiany w praktyce i na bieżąco.

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia ;)
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Mar, 2021   

Witaj na forum. 😀 Gratuluję okazałego sprzętu i świetnego ciała. Pochwalisz się jeszcze rozmiarami?
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Mar, 2021   

Jak na 19 lat to całkiem spory. Ile masz cm w zwisie i we wzwodzie?
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
AlreadyHuge 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Mar, 2021   

Przyciskając do kości łonowej jakieś 23 cm. Obwód około 16. Jedyne gumki, które dobrze leżą to mysize69;) Na miękko wszystko pomiędzy 14 - 17 cm.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 24 Mar, 2021   

Witaj Oskarze, Twój dziennik zapowiada się bardzo interesująco. Będę śledził z zapartym tchem. :) Poza tym i ja również gratuluję dorodnego penisa i wysportowanego ciała.
Pozdrawiam
 
 
Aloko 

Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 2
Skąd: internet
Wysłany: Czw 25 Mar, 2021   

Cześć Oskar, rozmiar mega powiększać nie musisz ale jestem ciekaw treningu nad kontrolą nad wytryskiem, opisuj jak możesz swój trening z chęcią skorzystam gdyz ja mam problem i często za szybko kończę co mnie irytuje a chciałbym żeby dłużej trwał stosunek. Jeżeli inni drodzy forumowicze mają jakąś radę to prosze się podzielić.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 26 Mar, 2021   

Witaj Oskar!!
Naprawdę pożądny sprzęt Xd to ponad 9 cali!! W polsce chyba jesteś rekordzistą!!
Oczywiście nie namawiam ale jeśli nic nie majstrowałeś przy nim w temacie powiększania to naprawdę natura i przodkowie hojnie cie obdarzyli!
Jak byś się skusił robić ćwiczenia na długość to po jakimś czasie byś mógł dojść nawet do 10 cali :!: :lol:
Będę ci kibicował trzymaj się :wink: .
Jeśli potrzebujesz jakiś ćwiczeń mogę pomóc :wink: .
 
 
 
AlreadyHuge 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   

Dzięki za te komplementy.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to, tak jak mówiłem, mam dosyć sceptyczny stosunek, ale możliwe że kiedyś zdecyduje się na powiększenie kwasem hialuronowym.

Na opisanie całego programu jeszcze trochę za wcześnie, bo dopiero riserczuje temat. Na chwilę obecną najsensowniejszym rozwiązaniem wydają się odwrócone kegle. Dzisiaj podczas lodzika trochę eksperymentowałem i faktycznie dopóki jestem w stanie utrzymać te mięśnie rozluźnione to jest OK. Wytrysk pojawia chwilę po tym jak pojawiają się niekontrolowane skurcze. Także bardzo możliwe, że kluczem jest właśnie zapanowanie nad tym.

Stay tuned. Będzie więcej.
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 28 Mar, 2021   

AlreadyHuge, no kawał ch... :) , sam bym nie chciał mieć takiej długości natomiast obwód jak najbardziej. Co do ćwiczeń to twój sceptycyzm nie ma nic wspólnego z faktem że ćwiczenia działają i tobie nie są potrzebne bo za dużo to też źle. Czy jesteś w stanie wsadzić całego swojej dziewczynie?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 28 Mar, 2021   

Stupududu15 napisał/a:
AlreadyHuge, no kawał ch... :) , sam bym nie chciał mieć takiej długości natomiast obwód jak najbardziej. Co do ćwiczeń to twój sceptycyzm nie ma nic wspólnego z faktem że ćwiczenia działają i tobie nie są potrzebne bo za dużo to też źle. Czy jesteś w stanie wsadzić całego swojej dziewczynie?


Wytlumacz prosze na jakiej zasadzie dzialaja cwiczenia, o ktorych piszesz.
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 28 Mar, 2021   

Oleg_1981, na kontrolowanym rozrywaniu, uszkadzaniu tkanek w takim stopniu aby w krótkim czasie (2-3 doby) doszło do ich regeneracji i tak w kółko. Ćwiczenia podzieliłbym na dwa rodzaje; rozciągające zewnętrznie-kiedy siła rozciągająca działa na szagego penisa z zewnątrz np. Jelq, pompka i rozciąganie wewnętrzne kiedy to siła rozciągająca działa od wewnątrz czyli poprostu wtłacza się maksymalną ilość krwi jednocześnie stosując ucisk u podstawy enisa tam aby krew nie wypływała a celem tego działania jest doprowadzenie do wyższego ciśnienia które powinno delikatnie rozrywać tkanki. Niezbędna jest oczywiście odpowiednią regeneracja.
Edit: zapomniałem dodać że nic nie dzieje się od razu a na efekty trzeba czekać od kilku do kilkunastu tygodni i są one zależne od indywidualnych cech danego organizmu a także od wypoczynku i od poprawności wykonywania ćwiczeń.
 
 
Aloko 

Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 2
Skąd: internet
Wysłany: Nie 28 Mar, 2021   

od 1,5r ćwiczę jelq (rozgrzewka 5min, rozciąganie 10min, jelq 400powtórzeń) co 2-3dni, po treningu penis jest nabrzmiały i lepiej dokrwiony co uważam za plus niestety nie jestem go w stanie zwiększyć na długości, piszesz o poprawności wykonywania ćwiczeń proszę napisz jak poprawnie wykonywać ćwiczenia może jak popełniam jakiś błąd
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 28 Mar, 2021   

Aloko, ja osobiście czułem lepszą ekspansję podczas gdy wykonywałem jelq na siedząco ( czułem wtedy takie lekkie rozpieranie gdy przesówałem się w kierunku żołędzi) i w dodatku wykonywałem ok 250-300 jelqów na trening, z przerwami oczywiście (1 ruch trwał ok.4 sek.). Po treningu mój ptaszek zawsze był większy w zwisie, taki nabrzmiały rochę. Moim zdaniem trochę za krótko ogrzewasz swojego penisa-10 minut to byłby dużo lepszy czas moim zdaniem. Ja rozgrzewam się trzymając go w garnuszku z bardzo ciepłą wodą, nie za ciepłą oczywiście :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 29 Mar, 2021   

AlreadyHuge podziwiam :shock: Super temat będę śledzić i ćwiczyć z tobą :) [/b]
 
 
AlreadyHuge 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Mar, 2021   

No dobra to pora na pierwszy względnie merotyryczny post.

Na początek przypomnę co jest moim celem:
1. Kontrola nad wytryskiem i długi seks
2. Przerażająco twarde erekcję
3. Obfite wytryski
4. Wielkie libido

Zaczynając od suplementacji:
- Cynk i witamina D - badania wskazują, że pozytywnie wpływają na poziom testosteronu.
- L- arginina - wspomaga produkcję NO, a to kolei poprawia jakość erekcji
- Selen - pozytywnie wypływa na produkcję nasienia
- dobry kompleks multiwitamin i kreatyna
Ponadto niedługo dojdzie tajna broń prosto dżungli xD - czyli naleweczka z catuaby i muira puama;)

Ćwiczenia:
- Odwrócone kegle
- Joga
- egding w trakcie seksu ;)

Narazie odpuszczam klasyczne kegle, gdyż mogą przyspieszać wytrysk.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group