Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy większy to lepszy
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Lut, 2021   

Czerwikss napisał/a:
Teraz tak naprawdę wypadałoby ustalić co znaczy krótkofiutowiec, a raczej ile cm. A jest to raczej niewykonalne, bo dla jednej Pani 12cm będzie okej, a dla innej 14cm za mały.


Absolutnie się nie zgadzam z Twoim podejściem! Takie myślenie w sposób "tyle jestem wart ile o mnie ktoś inny myśli" to droga do kompleksów. Jak w ogóle możecie mieć o sobie takie niskie mniemanie?

Zasady są proste: mikropenis to 8-9 w zwodzie; 12-15 cm to standardowy polski penis; od 15 cm zaczyna się ponad normatywny a "kalectwo" :wink: zaczyna się od 18 cm

Niech Wam żadna baba nie mówi, że jesteście za mali. To nie Wasza wina, że anatomia Waszej kobiety jest taka a nie inna. Spójrzcie w statystyki powyżej i sami się "zakwalifikujcie". Poza tym, jesteście facetami a nie "manekinami" noszącymi fiuty. Sorry, ale takie nierzadko odnoszę wrażenie jak czytam co wypisujecie.
 
 
AlreadyHuge 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Mar, 2021   

zbycho6868 napisał/a:
Liczy się jakość a nie rozmiar


Czym jest ta mityczna jakość penisa ?
 
 
Maciek888 

Dołączył: 17 Sie 2021
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 18 Sie, 2021   

Witam nie jestem jakimś mega ruchaczem ale coś się tego miało i zawsze atrakcyjne kobiety także mogę się wypowiedzieć.
Sam mam 190 cm wzrostu i rozmiar 17 na14 ktoś by powiedział średniak ale z doświadczenia wiem że wszystkie kobiety jakie miałem same od siebie komentowały O spoko sprzęt coś w tym stylu a jedna nie chciała się dać od tyłu bo mówiła że za duży sporo też widziałem grałem w piłkę a w szatni każdy nago myślę że widziałem live z 300 penisów i śmiało mogę stwierdzić że Polacy mają małe penis w większości myślę że Polska średnia oscyluje w granicy 14cm może mniej na 20 chłopa w szatni może 4 miało solidny sprzęt a co do wymagań kobiet udowodnione jest ze kobiety średnio mylą się o 2 cm na korzyść partnera czyli jak myślą że masz 18 cm to w realu osylujesz koło 16 no chyba że dasz jej zmierzyć.
Podsumowując myślę że 16 cm to już dobry sprzęt i 14 obwodu plus do tego dobra sylwetka i jest cacy. A i kobiety najbardziej cenią sobie długodystansowosc i gotowość sprzętu rozwściecza je stawienie co chwilę małego do boju.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Sie, 2021   

AlreadyHuge napisał/a:
zbycho6868 napisał/a:
Liczy się jakość a nie rozmiar


Czym jest ta mityczna jakość penisa ?



Nie ma. Dla wielu nie ma granicy rozmiaru. Podejrzewam, ze gdiześ w Afryce gdzie średnia to 19 cm, też maja kompleksy
 
 
cypher11 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Nie sprzęt lecz technika :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group