Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Popsułem się w łóżku
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   Popsułem się w łóżku

Nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje bo zachowuje się w łóżku jak sekundowy gówniarz. Wiek 31 lat. W małżeństwie 6. Sex od 11 lat ciągle z tą samą kobietą. Zawsze było oki, nie byłem jakimś super ogierem co godzinę mógłbym ale i mi i żonie zawsze wystarczało. Teraz od około dwóch miesięcy, totalna masakra dwa włożenia i koniec i nie mogę zapanować. Nawet masturbacji próbowałem i tak samo cholera jasna. Małżonka problemu nie widzi bo można innymi metodami skończyć ale ja widzę i to duży. Nie wiem w czym jest problem. Macie skuteczne metody na przedłużenie stosunku bo mnie aż nerwy szarpią... Z góry dzięki
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

To dziwne. Raczej nastolatkom takie coś może się przytrafiać. Zbyt wrażliwa żołądź? Z biologicznego punktu widzenia wszystko działa dobrze. To ludzie chcą robić z seksu sztukę. Spróbuj trzymać napletek ściągnięty w przerwach pomiędzy stosunkiem. A może warto rozważyć obrzezanie?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021   

1. Pytanie, czy aby nie masz za dużo nerwów i stresów na codzienn???

2. Jeżeli nie masz aktywnego trybu życia, zacznij chodzić na siłownie, rower, basen czy bieganie, zmień to i zadbaj o formę.

3. Przy następnym podejściu, lyknij sobie parę drinków na rozluźnienie. Wiadomo też, że po alko można dłużej. No ale na każdego inaczej działa.

Gorzej będzie jak zadziała, bo z tej euforii można popaść w alkoholizm
 
 
penis.com.pl
masturbator
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 17 Lut, 2021   

Jak mnie pamięć nie myli to sport wydłuża trochę stosunek.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Lut, 2021   

1. Skierowanie do seksuologa.

2. Nakładki na penis opóźniające wytrysk.

2. W międzyczasie trening męskich mięśni dna miednicy i orgazmu wielokrotnego bez wytrysku, albo przynajmniej powstrzymywania go (zaciśnięciem mięśni) i wznawiania stosunku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group