Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     "Rysa" na dolnej części penisa
Autor Wiadomość
cocoon 

Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 21 Sty, 2021   "Rysa" na dolnej części penisa

Witam,
Od około dwóch - trzech tygodni mam zmiany na dolnej części prącia (widoczne na zdjęciu). Sporadycznie odczuwam swędzenie w tych okolicach.
Czy ktoś jest w stanie napisać co to jest?



 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Sty, 2021   

Szczerze to przyglądam się i niczego na zdjęciach nie widzę. Mogłbyś zaznaczyć jakimś kółkiem o co tutaj chodzi? Wydaje mi się, ze jest to po prostu zdrowy penis.

Może to swędzenie wynika z jakiegoś podrażnienia?
 
 
cocoon 

Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 22 Sty, 2021   

toton napisał/a:
Szczerze to przyglądam się i niczego na zdjęciach nie widzę. Mogłbyś zaznaczyć jakimś kółkiem o co tutaj chodzi? Wydaje mi się, ze jest to po prostu zdrowy penis.

Może to swędzenie wynika z jakiegoś podrażnienia?


Dzięki wielkie. Na wszelki wypadek zrobię Sobie WR (lepiej dmuchać na zimne).
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Sty, 2021   

Ja też nic nie widzę, niemniej jeśli odbywasz ryzykowne stosunki seksualne dobrze jest sobie badanie zrobić.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021   Re: "Rysa" na dolnej części penisa

cocoon napisał/a:
Rysa" na dolnej części penisa

Jesli masz na myśli rysę, która idzie przez spodnią część prącia, od żołędzi i potem dalej przez mosznę, to spieszę donieść, że każdy facet ma taką. To pozostałość życia płodowego, gdy nasze organy dopiero się tworzyły.

https://www.babycenter.co...d-2020_wide.jpg
Tak to mniej więcej wygląda. W pewnym sensie na samym początku wszyscy jesteśmy bardziej dziewczynkami niż chłopcami. Dopiero od około 20 tygodnia można już z całą pewnością mówić o facecie. ;)

[ Dodano: Pią 29 Sty, 2021 ]
toton napisał/a:
Szczerze to przyglądam się i niczego na zdjęciach nie widzę. Wydaje mi się, ze jest to po prostu zdrowy penis.
Poza tym przychylam się do zdania kolegi tontona. Też nic nie widzę, żadnych niepokojących zmian. Twój penis wygląda ładnie i zdrowo.
Co do "sporadycznego swędzenia", o którym wspominasz, to każdego czasem coś zasmyra. Nie raz się czochram po penisie lub jajkach, bo nagle coś zaczyna swędzieć. Nie robiłbym z tego afery, o ile nie ma jakichś widocznych zmian na skórze, a swędzenie nie jest dotkliwe i przewlekłe.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Lut, 2021   

Myślę, że Per Rectum wyjaśnił tutaj wszystko co jest do wyjaśnienia. Dodam, ze sam mam podobna ryse, ale nigdy się tym za bardzo nie przejmowałem. Ot pozostałość życia płodowego. Kiedyś równiez dokopałem sie do tych informacji.
 
 
cocoon 

Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 15 Lut, 2021   

Dziękuję Bardzo
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Lut, 2021   

Swoja droga łądny sprzęcik ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group