Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Libido
Autor Wiadomość
LukeCzarodziej 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 8
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   Libido

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i nie do końca wiem, jak się tworzy nowe tematy na tej stronie, dlatego gdyby było coś nie tak to proszę o wyrozumiałość 😃.

Mam 20 lat a mój chłopak 25 i jesteśmy ze sobą 2 lata. W pierwszym roku związku nie było żadnego problemu w sferze łóżkowej, ale już równy rok mamy pewien problem; Mój chłopak zgubił gdzieś popęd seksualny i tak na prawdę już w ogóle przestał myśleć o seksie i erotyzmie. Dla niego nie jest to problem, lecz ja jestem diabłem seksualnym, dlatego może Wy będziecie wiedzieć, jak mi doradzić.
Zaznaczę tylko, że mój chłopak przybrał na wadze ok. 20kg, ma dość dobrą i odpowiedzialną pozycję w firmie i nie wysypia się wystarczająco, tylko czeka aż go zetnie sen przy np. Przeglądaniu aktualności na laptopie.

Może powinienem udać się z nim do specjalisty? Czy seksuolog będzie najodpowiedniejszym rozwiązaniem?
 
 
Majkel1278 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Gru 2020
Posty: 48
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Kiedyś robiłem tak samo. Praca była najważniejsza i przy okazji wszystkie problemy z nią związane na pierwszym miejscu, do tego też doszedł mi brzuszek i chęci do zabawy były rzadziej. Ja na szczęście byłem wtedy sam i nie robiłem komuś problemów. Tu według mnie i na swoim doświadczeniu wiem że nie potrzebny żaden specjalista tylko zwykła rozmowa.
 
 
LukeCzarodziej 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 8
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

Majkel1278 napisał/a:
W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Kiedyś robiłem tak samo. Praca była najważniejsza i przy okazji wszystkie problemy z nią związane na pierwszym miejscu, do tego też doszedł mi brzuszek i chęci do zabawy były rzadziej. Ja na szczęście byłem wtedy sam i nie robiłem komuś problemów. Tu według mnie i na swoim doświadczeniu wiem że nie potrzebny żaden specjalista tylko zwykła rozmowa.


Z rozmową jest dość ciężko. Niestety nie chce on rozmawiać o swoich problemach z psychologami/ seksuologami i poszliśmy na kompromis, że porozmawia na ten temat ze swoim ojcem. Może teściu mu przemówi do rozsądku.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021   

Widzę tutaj dwa powody takiej sytuacji

Brak snu jak rownież przepracowanie. W sytuacji w której człowiek jest zestresowany i niewyspany to raczej nie mysli o seksie. Oczywiscie on wie, ze przez jego niski popęd seksualny jest Ci trudno?
 
 
LukeCzarodziej 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 8
Skąd: Internet
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021   

toton napisał/a:
Widzę tutaj dwa powody takiej sytuacji

Brak snu jak rownież przepracowanie. W sytuacji w której człowiek jest zestresowany i niewyspany to raczej nie mysli o seksie. Oczywiscie on wie, ze przez jego niski popęd seksualny jest Ci trudno?


Tak, zdaje sobie on z tego sprawę, ale on jest taki, że woli nie rozmawiać na problemy, które go męczą. Staram się jak mogę, żeby to poprawić. Jak narazie staram się do niego dotrzeć i wytłumaczyć mu powagę tego problemu. Kupiłem dla niego też tabletki poprawiające libido i grzecznie je spożywa. Tylko zastanawiam się, czy są może jakieś badania, które mogły by u niego wykryć przyczynę tego problemu; czy jest to zwykle przemęczenie, bądź jakiś poważniejszy problem, ale nie wiem do jakiego specjalisty powinnismy się z tym udać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group