Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     3 lata poi zabiegu i spore blizny ;/ informacja o klinikach
Autor Wiadomość
ralf87 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: sam szukalem
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   3 lata poi zabiegu i spore blizny ;/ informacja o klinikach

Witam ,

mam problem dotyczacy blizn po zabiegu obrzezania. Sa na prawde jeszcze dosc spore mimo 3 lat. Mysle ze wynika to zarówno z faktu iz urolog spartolil robote jak ze sposobu gojenia sie u mnie skory I blizn. Czy ktos mial pdobny problem I jezlei tak gdzie takie cos mozna usunac laserowo. Jaki koszt? Ile sesji?? Troche lipa isc z tym do typowego salonu kosmetecznego I kalsc wack na stole dla jakies komsetyczki. Czy znacie jakies zakaldy urologiczne ktore sie w tym specjalizuja, lub w podbnych przypadkach.

Masci I kremy nie pomagaja, chyba ze znacie jakies nowe cuda nauki??
 
 
saperr 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 29 Gru, 2016   

Podejrzewam, że zwykła kosmetyczka to faktycznie nie pomoże.
 
 
Saikhwan555 

Wiek: 34
Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 2
Skąd: bangkok
Wysłany: Sro 27 Sty, 2021   

Czy jest teraz uleczony?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Eva231
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Mar, 2024   

Saikhwan555 napisał/a:
Czy jest teraz uleczony?

Moje poranki zazwyczaj rozpoczynam od krótkiej sesji gry, aby rozbudzić umysł i przygotować się do dnia, który przede mną. Często wybieram gry logiczne lub strategie, które wymagają skupienia i myślenia. To dla mnie sposób na pobudzenie mózgu i rozruszanie się przed wyjściem do pracy lub rozpoczęciem nauki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group