Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Udajemy orgazmy?
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   Udajemy orgazmy?

Zachęcam do przeczytania artykułu.
Przybliża on powody, dla których: bez względu na rozmiar zawsze chcemy 1 cm więcej, bez względu jak dobrze w łóżku wyszło zawsze się winimy, że mogło wyjść lepiej.

https://kobieta.wp.pl/polacy-w-lozku-mamy-bardzo-duzo-kompleksow-6575216125590432a
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

Dzięki za ciekawy artykuł.

Jesli chodzi o sam orgazm to wydaje mi sie, ze dużo tutaj złego robią media oraz szczególnie gazety dla kobiet typu Cosmpopolitan. Które wmawiaja, ze trzeba mieć orgazm za każdym razem. A nie trzeba. Sek moze być fajny również bez orgazmu za każdym razem.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

onesa napisał/a:
Dzięki za ciekawy artykuł.

Jesli chodzi o sam orgazm to wydaje mi sie, ze dużo tutaj złego robią media oraz szczególnie gazety dla kobiet typu Cosmpopolitan. Które wmawiaja, ze trzeba mieć orgazm za każdym razem. A nie trzeba. Sek moze być fajny również bez orgazmu za każdym razem.


Dotknęłaś sedna sprawy. Dzieki!

Panowie! Sluchajcie! Kobieta w łóżku może szukać zupelnie czegoś innego niż orgazmu (w przeciwieństwie do nas). Bliskosc Panowie jest o niebo ważniejsza niż tez centymetry na dlugosci i szerokosci, na ktore tak zwracacie uwage.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Lis, 2020   

Gdy kobieta ma orgazm to często nie panuje nad swoim ciałem, np wbija pazury, sciska bardzo mocno nogami czy miewa dziwne konwulsje jak tego nie ma to wzrasta prawdobodobienstwo że orgazm jest udawany.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Sty, 2021   

A ja jestem zdania, ze wytrenowana laska potrafi tak udać, ze się nawet nie zorientujesz, ze nie miała.
Częśto tak robią jak im się dłużej seksu uprawiać nie chce.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 01 Lut, 2021   

Na pewno tak się dzieje. Szczególnie w przypadkach gdy ona wie, że on czeka z własnym orgazmem, aż ona dojdzie wcześniej.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

DTTPO napisał/a:
Na pewno tak się dzieje. Szczególnie w przypadkach gdy ona wie, że on czeka z własnym orgazmem, aż ona dojdzie wcześniej.


Moja była mi sie przyznawała, ze czasami udawała orgazmy bo po prostu nie chciało jej się dłużej uprawiać seksu. Skubana była bardzo dobra bo nie orientowałem się, ze rzeczywiście udawała.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group