Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie penisa do góry i lekko w lewo
Autor Wiadomość
Krzywus699 

Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 2
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 27 Gru, 2020   Skrzywienie penisa do góry i lekko w lewo

Witam. Mam 20lat. Od niedawna przez spędzenie masy godzin na wielu forach i dokładnym przejrzeniu mojego penisa, zauważyłem że mam spory problem.
DODAJĘ ZDJĘCIA MOJEGO PENISA W WZWODZIE I SPOCZYNKU. proszę czytać i zerkać na zdjęcia- są ponumerowane.
Problemem jest nieprawidłowy kształt mojego penisa, który najprawdopodobniej znacznie utrudni moje stosunki seksualne i mocno wpływa na moją psychikę.

Zacznijmy od tego że problemem jest to że penis w spoczynku wykrzywia się w lewą stronę(1). Jest to spowodowane tym, że żołądź penisa jest krzywo-tzn. patrzy w lewą stronę, a penis jest skrzywiony do góry że nawet w spoczynku to widać i automatycznie przewraca go na bok. Dodatkowo od zawsze trzymałem go w lewej nogawce gdyz tak było najwygodniej. Dopiero od roku noszę go z prawej strony i widać maałe efekty, gdyż bardziej moge nim wyginać w prawo ale skrzywienia nie zniweluję :/
Natomiast w wzwodzie penis jest prawie równolegle do brzucha i odchyla się w lewo(2). Gdy go lekko przytrzymam od dołu to wygląda już lepiej(3).
W najbliższym czasie zdecyduję się na wizytę z urologiem i dowiem się co on ma do powiedzenia na ten temat. Jestem zdecydowany na zabieg. Tylko teraz jak to będzie wyglądać? zniwelują mi skrzywienie do góry? możliwe będzie za jednym razem jeszcze naprostowanie żołędzia aby nie skręcał do lewej? A może winne po części jest zbyt krótkie wędzidełko? chociaż nie wydaje mi się że jest coś z nim nie tak.
Dodatkowo na penisie mam białe krostki(4). Mam tendencje do trądziku wiec to są te grudki perliste czy jakoś tak?
No i w wieku 15 lat jakos miesiąc bo wypadku na rowerze w którym otarłem penisa, pojawiła mi się pionowa blizna od jąder do żołędzia(5). Możliwe że to przez jakis stan zapalny czy cos takiego?

No i na koniec mój penis w 90% wzwodzie gdy go przekręcę ręką do prawej strony-dokładnie widać że tu lezy problem w skrzywieniu do góry a nie w lewo(6)

(1) https://imgur.com/8uerSTf
(2) https://imgur.com/1t0yZPq
(3) https://imgur.com/9FD4TjY
(4) https://imgur.com/HCFexxW
(5) https://imgur.com/grrvD5S
(6) https://imgur.com/88v4wbP

Mam pieniądze na zabieg i najprawdopodobniej udam się do Torunia do prof. Nalaskowskiego. Tylko chce miec pewność czy to problem leży w skrzywieniu do góry. Miał ktoś takie? są jakieś komplikacje?
A tych krost na penisie już nie ruszam i smaruje maścią cynkową. Penisa codziennie myje dokładnie używając mydła. Ta blizna jest do przeżycia ale nie wiem, może maść na rozstępy coś tam by pomogła.

Mój penis bardzo rujnuje moją psychikę i chcę coś z tym zrobić. Proszę o jak najwięcej odpowiedzi i dobrych, pomocnych rad.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 28 Gru, 2020   

1. Moim zdaniem, masz fajnego penisa, nie ma w nim nic nieprawidłowego, na pewno nic co powinno rujnować Twoją psychikę. Takie skrzywienie to właściewie żadne skrzywienie, a przede wszystkim nie jest to problem ani w pożyciu z partnerem/partnerką, ani przy masturbacji. Idealnie prosty penis to raczej rzadkość, wielu mężczyzn ma odchylenia/zagięcia w lewo lub prawo, ewentualnie góra-dół (czasem i w poziomie i w pionie). Na Twoim miejscu nie przejmowałbym się tym zupełnie, nie jest to ani przeszkoda w seksie, ani też defekt estetyczny (mnie np. zupełnie nie przeszkadza, gdy partner ma zagięte prącie, często jest to nawet dla mnie pociągające).
Pamiętaj przy okazji, że każda operacja niesie jakieś ryzyko, a z tego co się orientuję (chyba że coś się w medycynie ostatnio zmieniło) prostowanie penisa jest trudne i lekarze raczej podejmują się tego wyłącznie w najcięższych przypadkach (gdy skrzywienie jest takie, że niemożliwe jest wprowadzenie penisa do pochwy).
2. Każdy z nas ma jakieś krostki, grudki lub podobne zmiany na skórze. Nie jest to nic czym należałoby się przejmować, o ile nie są to zmiany zapalne lub zbliznowacenia. Takie jak widzę u Ciebie ma większość mężczyzn. Nie ma penisa perfekcyjnego, który miałby idealnie gładką skórę.
Grudki perliste, o których wspomniałeś, dotyczą wyłącznie żołędzi i rowka zażołędnego. Nie są one zmianą chorobową i jeśli za dużo się nie rozrosną to nie ma powodu się nimi w ogóle zajmować.
3. Blizna ciągnąca się przez mosznę, penisa aż do żołędzi to nie efekt wypadku. Każdy z nas ma taką bliznę (mniej lub bardziej widoczną) i jest ona pozostałością życia płodowego, gdy organy męskie tworzą się w łonie matki.
4. Jeszcze drobiazg na marginesie. Dobrze, że dbasz o higienę, ale uważam że aż tak dokładne codzienne mycie mydłem penisa i okolic nie jest wskazane. Bywa że przynosi więcej szkody niż pożytku, np. powodując infekcje o różnym podłożu. W każdym razie, jeśli już chcesz się za to porządnie zabrać to odpuść klasyczne mydła, które mają zasadowe pH, podczas gdy pH okolic intymnych jest lekko kwaśne (i takie powinno pozostać, żeby nie zaburzać naturalnej równowagi flory bakteryjnej). Z kolei sama woda, szczególnie przy aktywności fizycznej lub seksualnej, to może być za mało. Do higieny stref intymnych najlepiej używać specjalnie do tego celu przeznaczonych kosmetyków (lub mydła o neutralnym pH). Słowem higiena jak najbardziej tak, ale z umiarem i najlepiej z wykorzystaniem neutralnych mydeł.

Pozdrawiam, głowa do góry. Moim zdaniem, wszystko jest z Tobą ok. Możesz oczywiście wszystko to jeszcze skonsultować z lekarzem, nie odciągam Cię od tego. Po to są specjaliści, aby ich wypytać o wątpliwości.
 
 
Krzywus699 

Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 2
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 29 Gru, 2020   

Temat zamknięty. Proszę administratorów o usunięcie tematu
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group