Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Lod z połykiem
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 23 Gru, 2020   

juansto napisał/a:
Na poprawę smaku nasienia warto stosować sok anansowy przy jednoczesnym unikaniu alkoholu. Jak Pani spróbuje takiego smaku może nabrać ochoty. Sprawdzone i potwierdzone przez Kobiety.


Tylko kobiety??? Hmmmm.... fatalnie ;-)
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022   

Z moją mieliśmy ustalone na początku że lodzik nas nie kręci. Chyba że jakieś delikatne pieszczoty przed seksem. Raz miała przyjść do mnie, ale okres itp, więc zazwyczaj podczas obfitych okresów nie kochaliśmy się. Zwaliłem sobie przed jej przyjściem. Największy błąd. Dłuuugo robiła mi loda, a ja nie mogłem dojść. Lody mnie tak nie podniecają, ale chętnie bym się wtedy spuścił w jej usta
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Sty, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Z moją mieliśmy ustalone na początku że lodzik nas nie kręci. Chyba że jakieś delikatne pieszczoty przed seksem. Raz miała przyjść do mnie, ale okres itp, więc zazwyczaj podczas obfitych okresów nie kochaliśmy się. Zwaliłem sobie przed jej przyjściem. Największy błąd. Dłuuugo robiła mi loda, a ja nie mogłem dojść. Lody mnie tak nie podniecają, ale chętnie bym się wtedy spuścił w jej usta


Powiem Ci, ze trochę nietypowo bo większość facetów jednak lubi lody
 
 
penis.com.pl
bathmate
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 14 Sty, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Zwaliłem sobie przed jej przyjściem.

No wiesz? To tak, jakbyś nie zatankował samochodu, bo przecież nigdzie nie pojedziecie ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   

Ancymon napisał/a:
CEDRIK napisał/a:
Zwaliłem sobie przed jej przyjściem.

No wiesz? To tak, jakbyś nie zatankował samochodu, bo przecież nigdzie nie pojedziecie ;)


Moim zdaniem wszystko zależy tutaj od temperamentu. Bo sa osoby, które maja o wiele wiekszy temperament i już po godzinie sa w stanie z taką samą ochota się bawić.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 24 Sty, 2022   

onesa napisał/a:
Moim zdaniem wszystko zależy tutaj od temperamentu. Bo sa osoby, które maja o wiele wiekszy temperament i już po godzinie sa w stanie z taką samą ochota się bawić.

Racja, nie wziąłem tego pod uwagę.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Sty, 2022   

Ancymon napisał/a:
onesa napisał/a:
Moim zdaniem wszystko zależy tutaj od temperamentu. Bo sa osoby, które maja o wiele wiekszy temperament i już po godzinie sa w stanie z taką samą ochota się bawić.

Racja, nie wziąłem tego pod uwagę.


No i od zajarania daną sytuacją. Mi sie raz zdarzyło z nową partnerka dwa razy pod rząd
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 19 Lut, 2022   

onesa napisał/a:
Ancymon napisał/a:
CEDRIK napisał/a:
Zwaliłem sobie przed jej przyjściem.

No wiesz? To tak, jakbyś nie zatankował samochodu, bo przecież nigdzie nie pojedziecie ;)


Moim zdaniem wszystko zależy tutaj od temperamentu. Bo sa osoby, które maja o wiele wiekszy temperament i już po godzinie sa w stanie z taką samą ochota się bawić.



Powiem tak: Ja bawić się mogę, jak to ładnie określić, i po pół godziny. Ale jakoś robienie loda nie robi mi aż taakiej przyjemności żebym wytrysnął, ale jeśli nie miał bym wytrysku z dwa dni, to pewnie bym nie miał z ty mproblemu :roll:

I miało nic nie być, a ja nie z tych, co zmuszająXD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group