Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy ktoś z was uprawiał seks z przedstawicielem innej rasy?
Autor Wiadomość
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Nie 01 Lis, 2020   

W tamtym roku chyba to było, umówiłem się na seks z azjatką. Chyba taka zeuropeizowana azjatka, bo wysoka, ale nie narzekałem. Seks był taki sam, jak z "białą" kobietą. Cipka nie pachniała, ani nie smakowała Vifonem :) . Jedyna różnica to uroda i nic więcej.

Chciałbym w przyszłości spróbować seksu analnego z murzynką. :twisted: Domyślam się, że w niczym innym nie będzie się różnił od anala z europejką.. po prostu fantazja seksualna. :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2020   

W zasadzie to nigdy, nie z uwagi na uprzedzenia ale po prostu nigdy nie umawiałam się z przedstawicielem innej rasy. Mieszkam w Polsce a tutaj jednak nie ma aż takiej imigracji.

podejrzewam, ze inna sytuacja mogłaby być jakbym mieszkała w takim Londynie.

Wydaje mi się, ze seks niewiele się rózni. Wszystko zalezy od charakteru danej osoby a nie od tego jakiej jest rasy.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 09 Lis, 2020   

To, jaki będzie seks, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni/fantazji, tego co nam siedzi w głowie. Biorąc siebie dla przykładu. Seks analny z murzynką będzie dla mnie dużo lepszy, niż z europejką, ponieważ to moja fantazja erotyczna. Sama czynność/zdarzenie/fakt, niczym nie będzie się różnić. Penis włożony do odbytu. Każda kobieta ma taki sam, z tą różnicą, że u jednej wślizgnie się łatwiej, a u drugiej trudniej.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Lis, 2020   

one_hour napisał/a:
To, jaki będzie seks, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni/fantazji, tego co nam siedzi w głowie. Biorąc siebie dla przykładu. Seks analny z murzynką będzie dla mnie dużo lepszy, niż z europejką, ponieważ to moja fantazja erotyczna. Sama czynność/zdarzenie/fakt, niczym nie będzie się różnić. Penis włożony do odbytu. Każda kobieta ma taki sam, z tą różnicą, że u jednej wślizgnie się łatwiej, a u drugiej trudniej.


A nie jest tak, ze azjatki są bardziej ciasne od murzynek?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 11 Lis, 2020   

Głupota jakaś. Każda kobieta jest inna.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 12 Lis, 2020   

one_hour napisał/a:
Głupota jakaś. Każda kobieta jest inna.


Ponoć anatomicznie tak jest. Azjatki są ciaśniejsze, murzynki już mniej. Jest to warunkowane tym,ze wielkość penisów równiez jest wieksza w róznych krajach. Taki Hindus ma mniejszego niż jakiś wysoki murzyn.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group