Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
artiii2 

Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 33
Skąd: szczecin
Wysłany: Nie 26 Lip, 2020   

Kris234567 napisał/a:
Chciałbym chodzić z sunietym napletkiem, ale boli mnie ujscie cewki moczowej. Czy po jakimś czasie przestanie?


przestan uzywac bielizny , jesli uzywasz dzinsow to nos takie ze streczu , nie sa takie szorstkie a a luzne zwisanie penisa w nogawce ma te zalete ze material nie ma kontaktu z cewka moczowa no i napletek latwiej utrzymuje sie poza zewnetrzna krawedzia zoledzi.

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2020 ]
Oleg_1981 napisał/a:
I jak się Twoje życie zmieniło od kiedy chodzisz z odsłoniętym żołędziem? 8)


moim podstawowym argumentem za tym aby nie zakrywac zoledzi byly nawracajace infekcje grzybicze.Po zaleczeniu clotrimazolem ni stad ni zowad wracaly. Gdy zoladz wyschla i pokryla sie grubszym naskorkiem infekcje zniknely.No i jest jeszcze roznica podczas masturbacji , mozna stymulowac zoladz bezposrednio czego wczesniej sie nie dalo.Tak jest lepiej.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

Niestety ale przy niezakrytym napletku ryzyko takich infekcji jest znacznie wiekze niż w przypadku zakrytego
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 12 Paź, 2020   

betor napisał/a:
Niestety ale przy niezakrytym napletku ryzyko takich infekcji jest znacznie wiekze niż w przypadku zakrytego


Nie wydaje mi się aby Amerykanie mieli ciągle jakieś infekcje. Za to niemyjący się Polacy raczej tak. Widzę, że dużo Polaków ma jakieś problemy z napletkiem i szczerze mówiąc ze wszystkich penisów jakie widziałem polskie są najbrzydsze.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   

Moim zdaniem jest to błędne mysłenie.
Ba... Obrzezane penisy są w stanie wytrzymac dłużej bo odsłonięty napletek nie jest tak wrazliwy tak wiec nie wytryśniesz tak szybko.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Też o tym słyszałem. Niektóre osoby decydują sie na obrzezanie bo walczą z przedwczesnym wytryskiem.
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 21 Sty, 2021   

Ja ze względów higienicznych od kilku tygodni powoli zsuwałem i chodziłem coraz częściej bez. W miarę szybko przyzwyczaił się do nowego położenia, nic nie dokucza i jest całkiem przyjemnie. Jedynie niepokoi mnie, że mam wrażenie jakby żyły od dołu były bardziej wypukłe, wyraźniejsze. Obawiam się, czy ściągniętą skóra nie uciska żył, żeby sobie biedy nie narobić z żylakami czy zatorem. Miał ktoś podobnie?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Sty, 2021   

Amk87 napisał/a:
Obawiam się, czy ściągniętą skóra nie uciska żył, żeby sobie biedy nie narobić z żylakami czy zatorem. Miał ktoś podobnie?

Być może masz lekką stulejkę. Skóra po jakimś czasie rozciągnie się i problem zniknie.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Sty, 2021   

Nie powinno uciskać no chyba, ze jest tak jak kolega pisze czyli masz lekką stulejkę. Skora jednak z czasem się rozciąga i wszystko powinno być ok.
Najważnieijsze, że nie masz dolegliwości bólowych.
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 25 Sty, 2021   

Dzięki, uspokoiliście mnie :) Wygląda na to, że skóra już się dostosowuje, żyły nie są napięte i obrzmiałe. W dzieciństwie miałem zabieg na stulejkę, może to jest powód.
 
 
artiii2 

Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 33
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   

po prawie poltora roku chodzenia z odslonieta zoledzia . Podoba mi sie to , ze zoladz z blado-rozowej przybiera kolor skory .

https://drive.google.com/file/d/1yan06GzTJNScsW56FPMwfNOIv1BB_K06/view?usp=sharing
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

Mam pytanie do osób, które chodzą od dłuższego czasu z zsuniętym napletkiem. Czytałem na niektórych forach, że z czasem napletek zmniejsza się, a żołądź powiększa. Czy faktycznie tak się dzieje? Jeśli tak po jakim czasie można spodziewać się takich efektów?
 
 
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

michas97 napisał/a:
Mam pytanie do osób, które chodzą od dłuższego czasu z zsuniętym napletkiem. Czytałem na niektórych forach, że z czasem napletek zmniejsza się, a żołądź powiększa. Czy faktycznie tak się dzieje? Jeśli tak po jakim czasie można spodziewać się takich efektów?

Pierwsze słyszę żeby tak się działo.
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2023   

michas97 napisał/a:
Mam pytanie do osób, które chodzą od dłuższego czasu z zsuniętym napletkiem. Czytałem na niektórych forach, że z czasem napletek zmniejsza się, a żołądź powiększa. Czy faktycznie tak się dzieje? Jeśli tak po jakim czasie można spodziewać się takich efektów?

U mnie sytuacja jest taka że napletek jaki był taki jest, żołądź jest większy jak jest cały czas odkryty.
Kąpiel w morzu z zsuniętym napletkiem jest bardziej komfortowa ponieważ ładnie napletek będąc zsunięty nie skórcza tak penisa 👍🙂
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
penis.com.pl
bathmate
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2023   

Ja chodzę z napletkiem. Kilka razy próbowałem bez, ale zawsze mi nachodził na żołądź, też czułem się niekomfortowo
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023   

ByczekTen napisał/a:
Ja chodzę z napletkiem. Kilka razy próbowałem bez, ale zawsze mi nachodził na żołądź, też czułem się niekomfortowo


Bo w większości przypadków po prostu nachodzi. Sam nie wyobrażam sobie chodzić bez cały dzień. Pomijając niekomfortowe uczucia, to raczej sam napletek najdzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group