Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jak ktoś brał to nich pisze:)
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sob 25 Cze, 2005   jak ktoś brał to nich pisze:)

interesują mnie czy po braniu tych tabletek są jakieś efeky, efekty uboczne, itp.?? prosze o odp. ludzi którzy brali lub mają pojęcie o tym;] pozdrawiam:D
 
 
garret


Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 6
Wysłany: Sro 29 Cze, 2005   

:? tak też jestem ciekaw czy warto wydać sianko ...
no i czy są efekty :?:
 
 
damian1868

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 15 Lip, 2005   

z tego co wiem do odnotowania przyrostow potrzeba 4-6 miesiecy. po czatokwa faza to rozszerzenie naczyn krwionosnych itp - czyli tak jak piszesz - twardsze erekcje.

jest to wygodne bo lykasz tabletke i z glowy, ale taniej wychodzi urzadzenie.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Weird

Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 02 Paź, 2005   Brałem, więc... piszę ;)

kX1180 napisał/a:
interesują mnie czy po braniu tych tabletek są jakieś efeky, efekty uboczne, itp.?? prosze o odp. ludzi którzy brali lub mają pojęcie o tym;] pozdrawiam:D


Witam Panów ;)
Po zapoznaniu się z polską stroną, że tak powiem dystrybutora i charakterystyką Magny Rx+, zdecydowałem się na zakup tegoż "medykamentu". Produkt otrzymałem w niepozornej, sześciennej paczuszce (2 buteleczki = 120 tabletek = "kuracja" 4-romiesięczna), wypełnionej czymś styropianopodobnym (co i tak szczerze mówiąc nie tłumi odgłosu grzechoczących tabletek (zabrakło waty...;)), no ale to, że coś w ogóle jest też się liczy). Dołączona została również krótka instrukcja wraz z opisem działania tego, eee, leku, która została ordynarnie po prostu wydrukowana/skserowana, no ale się czepiam.
Tak więc, wracając do sedna sprawy (działania, bądź nie działania Magny), muszę stwierdzić, że są pewne pozytywne wyniki. Co prawda żyję w dość stresujących warunkach (hehe, Panowie, bez niegrzecznych domysłów :P ) i w związku z tym nie przeprowadziłem pełnej (takiej, jaką sobie planowałem) kuracji (tj. 4 miesiące zażywania "leku"). Mimo to po ~1.5 miesiąca "brania" stwierdzam "łatwiejszą" erekcję i że tak powiem wytrwałość penisa. Jak już ktoś zauważył wcześniej - nie ma cudów, ale jakieś wyniki są... No i już wspomniałem, brałem tabletki tylko przez krótki okres (względem tego jaki być powinien). Obecnie staram się dokończyć "leczenie", więc jeżeli będzie zainteresowanie wynikami, to postaram się je dostarczyć.
Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Sob 22 Paź, 2005   

Tak tez jestem tego samego zdania ze pigulki i tabletki raczej nie wydluzaja penisa w taki sposob w jaki sie opisuje. W kazdym badz razie wzmaga produkcje testosteronu i... tu uwaga (mozna zauwazyc ubytek czuprynki), zwiekszona potencja, erekcja, wydluzenie stosunku plciowego, zdolnosc kontrolowania stosunku. Wlasciwie mozna kochac sie z partnerka przez kilka dlugich godzin bez zmeczenia przy wielokrotnym wytrysku. Osobiscie uzywalem "Natural Gain Plus" i byly to tabletki calkowicie naturalne. W polaczeniu z cwiczeniami rozciagajacymi moga przyniesc upragnione rezultaty przyrostu kochanego ciala.
 
 
August100

Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1
Wysłany: Sob 25 Mar, 2006   a co poza granica?

siedze sobie w Anglii i chetnie bym sprawdzil te tabletki ot tak chocby z ciekawosci nie wiem tylko gdzie ich tu szukac i czy maja one te same nazwy co dostepne w Polsce,to juz by mi wiele pomoglo.Ponoc sa dostepne bez recepty?
 
 
Leopold

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   

Mam problem Właśnie zakupiłem w sklepie WWW.SHOPEROTIC.PL tabletki na powiększanie i myśle czy czasem nie są tam sprzedawane podrobki. Naszły mnie takie podejrzenia przy ogłądaniu ofert innych sklepow gdzie te "same" specyfiki są po prostu droższe a w SHOPEROTIC z tego co widze są Najtańsze. Co o tym sądzicie? Jak ktoś w WWW.SHOPEROTIC.PL kupował niech się wypowie. Bardzo prosze. Nie chce się robić w balona.
 
 
tomma.23

Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

cze wszystkim fanom duzych penisow!!! Very Happy jestem tu nowy,troche wyrozumialosci na pczatek
Jak wiekszosc z was,odwiedzajacych ta strone chcialbym powiekszyc swojego malego wojownika,hehe
Na cwiczenia nie mam czasu,bo zapieprzam od rana do wieczora,wiec pomyslalem o jakis tabletkach i urzedzeniach
troche sie tu naczytalem o tym i hmm...opinie sa rozne
Trudno na ich podstawie zdecydowac sie na cos
Odwiedzajac sexshopy internetowe natknalem sie na takie piguly jak:
MR.BIG;PENIMAX;Penis Fit czy Penis Power.Nie wiem czy sugerowac sie cena,jakby ktos mial doswiadczenia w stosowaniu ktoregos z tych preparatow prosze o odpowiedz.Ewentualnie,zeby poleci cos sprawdzonego...dzieki!!! Cool
 
 
 
zygmuntx

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: Wto 31 Paź, 2006   tablety lykalem i zyje, a jak

ja tam moge polecic poprostu to co przetestowalem na sobie ze tak powiem w brutalny sposob. 169 zl to nie majatek szczegolnie jak ktos ma problemy z tak waznym elementem ciala heh.wracajac do tematu lykalem sobie po jednej tabletce codziennie rano po jedzeniu. smaku to nie ma, troche przypomina jakies ziolowe tabletki no ale w sumie pytanie polega na tym czy to tak naprawde dziala. po 2 miesiacach moge powiedziec ze nie jest to mega super hiper szybkie gwaltowne dzialanie tak jak to opisuja w reklamach.warto poczekac na efekty a to szybkie dzialanie to jest tylko chwyt reklamowy. wazne ze kurde efekty są, bo są, dla mnie każdy milimetr to czyste złoto! także nie zalujcie paru zlotych.
http://intymnosc.pl/index...d=7&iProdId=314
gwarancji ze bedzie dzialac nie ma zadnej (znowu brutalny jestem) ale no skoro na mnie podzialalo to dlaczego na was mialoby nie podzialac:)namieszalem troche wiec pozdrawiam wszystkich z malymi kompleksami i zycze sukcesow !
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Paź, 2020   

No to już wiemy z jakiego środka nie korzystać. Eros to ewidentny spam.
 
 
cypher11 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Zdecydowanie Eros się nie nadaje do niczego, tylko do kosza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group