Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wazna informacja na temat tabletek i kremów!
Autor Wiadomość
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Wazna informacja na temat tabletek i kremów!

Witam! Niech sie wypowiedza na ten temat tylko te osoby ktore wyprobowały jakies tabletki i kremy i byli naprawde zadowoleni! Piszcie jak wiecie ktore kremy i tabletki sa dobre, napewno pomozecie duzo osobom! Pozdrawiam!
 
 
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   Re: Wazna informacja na temat tabletek i kremów!

Widze ze nie ma takich tabletek ani kremów!
 
 
kasjusz

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 4
Wysłany: Wto 12 Gru, 2006   Re: Wazna informacja na temat tabletek i kremów!

witam:)
mieszkam w UK i tydzien temu zakupilem tabletki Manhood max na ebayu za nie duze pieniadze.Po tygodniu brania efekty sa takie jak: twardosc,wypelnienie i zrobil sie ciezki flak,nie ma problemow z erekcja i moze nawet wydluzyl sie troszke ale wiem jedno jest napewno grubszy:)
Jeszcze nie wiem jak sex bo moja zona pojechala do polski i chcialbym jej zrobic niespodzianke jak wroce ale czy mi sie uda? jeszcze tego nie wiem, ale wiem natomist ze zawsze byla zadowolona ale od przybytku glowa nie boli:) ogolnie na dzien dzisiejszy jestem na TAK
_________________
kazi
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Krzychu

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

no mi naprzykład pomogło juz cos takiego http://aptekaotc.pl/go/_info/?id=1659 stoi jak maszt:) jest fajnie gruby i dlugi i sztywny!!:) wcieram go troszke wiecej bo niby nie szkodzi i kurde no nawet mi pomaga, zadowolony jestem.
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   odp

Ale efekty na stałe czy tylko na czas miłosnych doznań?
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

Tez mam ten krem i mi raczej nie pomaga. Nie jestem z niego zadowolony, ale jeszcze troche go potestuje
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   

PANOWIE...
jakis czas temu kupilem krem larger...
fajna sprawa, efekt ogolnego powiekszenia penisa jest.
po tym kremie kupilem krem penimax.
zuzylem go juz...
efekty sa widoczne.. moze nie tak jak producent podaje te ekstremalne przyrosty do 8 czy 10 cm.. ale powiekszenie jest.
teraz wcinam tabletki penis fit.
nei mierze dlugosci na bierzaco bo mnie nei obchodza centymerty. wiem ze przy moim wzroscie okolo 176 cm mam jakies 17 - 17,5 (ostatnie pomiary) :) wacek jest hmmm... soczysty, moja kobieta uwielbia go lapac w raczke (nawet jak mam spodnie) hehe :) aczkolwiek nei wie ze stosuje srodki na poszerzenie cial jamistych :) i sie nei dowie ;) wazne ze sex jest zajeb.. , kobiet ami niemilosiernie mruczy itp.
w zwiazku z tym moeg naprawde wam polecic ktorys z tych kremow jednak nalezy wmasowywac krem najlepiej po rozgrzaniu czlonka (po goracej kapieli albo celowym wsadzeniu penisa do zlewu i oblewaniu go ciepla a nastepnie goraca woda) :) po takim rozgrzaniu nalezy wmasowywac niewielka ilosc kremu w calego czlonka. rozgrzanie wacka powoduje poszerzenie naczyn krwionosnych , poszerzenie porow w skorze i co za tym idzie szybsze wchlanianie.
wfekty sa widoczne po hmmm trudno powiedziec ale jakos po tygodniu. na allegro jest napisane ze krem larger starcza na jakies 14 tygodni stosowania... gowno prawda.. 70 ml kremu, codzienne stosowanie, po 2 - 3 razy dziennie to daje jakies 4 tygodnie uzywania.
tak wiec ogolnei uzywam tych poganiaczy :D jakies 2 miechy i planuje kupic so tabletek zel penis fit.. (podobno nie nalezy laczyc roznych firm ze soba)
jak mi sie tabsy skoncza to kupie znow paczuszke (60 tabletek) + kremik :) jak to si emowi... kochanego ciala nigdy za wiele.. jak bede mial 19 cm w zwodzie ( mamnadzieje ze tyle uda mi sie osiagnac po dluuzszej kuracji) to zaprzestane pobierania suplementow
tak wiec jak ktos sie wacha czy wziasc czy nie to ... bierzcie.. ;)
_________________
marcin060685
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   

jeszcze jedna moja uwaga...
kremy dzialaja bezposrednio na penisa po zastosowaniu i dzialaja mocniej.
tabletki dzialaja wolniej, dluzej trzeba brac ale w sumie efekty sa ponoc podobne.
jednak ze tabletke bierze sie jedna dziennie i popija duza iloscia wody
zas krem trzeba wmasowywac przez okolo 3 - 5 min 2-3 razy dziennie najlepiej po rozgrzaniu wacka (jak wczesniej wspomnialem)
tak wiec tabletki sa wygodniejze ale wolniej dzialaja, zas kremy sa dosc niewygodne ale dzialaja bezposredniuo i szybciej.

uzywalem kremow, teraz biore tabletki.
nasteponym razek polacze te dwie rzeczy i bede obserwowal rezulltaty :)
POZDRO..
_________________
marcin060685
 
 
tomasz1979

Dołączył: 03 Lip 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Panowie a jak ciśniene nie macie problemów po braniu tabletek i wyniki na krwi czy wychodzi wam
 
 
jawa1308 

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

witam panowie.... wiec jakie radzicie kupic tabletki i kremy na poczatek....
czytam tutaj i widze ze jak narazie to jest temat kremu- penimax

bede na prawde wdzieczny za odpowiedz
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group