Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     czy cos pomoże
Autor Wiadomość
arolxxx 

Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: nakło
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   czy cos pomoże

witam 21 lat na karku... i zostałem z moim małym przyjacielem(12,5) w sumie nie przejmowałem się wielkością do czasu aż 2 dziewczyny z rzędu nie zerwały ze mną kilka dni po stosunku...no i mam po prostu doła :( boje się z kimś związać. czy jest coś maść albo tabletki które w efekcie nie muszą powiększać na stałe ale np. przed stosunkiem albo kilka lub tam kilkanaście dni przed stosunkiem??

no i czy w tym wieku ćwiczenia pomogą jeszcze...?
 
 
arolxxx 

Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: nakło
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010   

jak się czymś nie przejmujesz i nagle taki szok następuje...to trudno mi się pozbierać. no po prostu teraz się boje nawiązać znajomość
 
 
marcinekk 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

hej, miałem ten sam problem i stwierdziłem ze pora coś z tym zrobic i znalazlem doskonałe rozwiazanie, kupiłem sobie pompke bathmate wystarczy sobie napompować przed spotkaniem z dziewczyna i odrazu lepiej, pewnosc sie wzrasta no i nie tylko pewnosc :) Mówie wam pora skonczyc z kompleksami :) pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
bathmate
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   Re: czy cos pomoże

arolxxx napisał/a:
witam 21 lat na karku... i zostałem z moim małym przyjacielem(12,5) w sumie nie przejmowałem się wielkością do czasu aż 2 dziewczyny z rzędu nie zerwały ze mną kilka dni po stosunku...no i mam po prostu doła :( boje się z kimś związać. czy jest coś maść albo tabletki które w efekcie nie muszą powiększać na stałe ale np. przed stosunkiem albo kilka lub tam kilkanaście dni przed stosunkiem??

no i czy w tym wieku ćwiczenia pomogą jeszcze...?



słuchaj liczy sie jakosc a nie długość,
zobacysz spotkasz jeszcze tą jedyna która i takiego zechce, jak pokocha to zaakceptuje, o to bedzie ta jedna jedyna nie przejmuj sie pewnie były noe te co trzeba
_________________
aaa68
 
 
marcinekk 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

hmm, te czy nie te, jak używam pompki czuje sie duzo pewniej, mozna powiedziec ze robie to tak naprawde dla siebie a przy okazji kobiety są zadowolone.. wszyscy szczesliwi :)
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group