Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     trec tribulon
Autor Wiadomość
marcin23poznan 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   trec tribulon

Zdarzyło wam się stosować Trec'a jako środka zwiększającego libido?
Przez pewien czas brałem go przy okazji treningów na siłowni, jako środek do ćwiczeń był kiepski, ale za to zwiększał libido siłę wytrysku oraz ilość spermy.
 
 
olaf00 

Wiek: 42
Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto 25 Paź, 2011   

witam, tego akurat mi się nie zdarzyło zażywać ale słyszałem o tym i brałem coś podobnego tabletki nazywały się Tribulus i faktycznie jak ćwiczyłem to mi się przydawały bo po odżywkach które brałem libido bardzo spadło i ogólna chęć do sexu też była mizerna, a po tym mi sie poprawiło. :)
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group