Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy od seksu rośnie?
Autor Wiadomość
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   Czy od seksu rośnie?

Wtam, wyczytałem gdzieś w internecie że regularne wspóżycie powuduje wzrost penisa (2cm-3cm) czy to prawda? Ja mam 19 lat i jestem prawiczkeim zastanawiam się czy jak znajde dziewczyne i będe regularnie z nią uprawiał seks(nie wiem co to znaczy regularnie 3-4 razy w tygodniu?) to mi podrośnie z troche? Druga sprawa od którego roku życia można jesc tabletki na powiększenie? I po jakich tabletkach zauważyliście widoczne rezultaty? Czekam na odpowiedzu i pozdrawiam
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

To,ze od regularnego uprawiania seksu rosnie to jest nie prawda..
Pomysl sobie jak ludzie uprawiaja czesto seks to z jakimi pytami by chodzili?
I gdyby to było prawda lekarze by polecali uprawiac seks czy masturbowac sie...
Jesli chodzi o tabletki to juz jak czytałem 17 latkowie zazywaja takze jak masz 19 lat mysle,ze mogłbys brac.
Sporo osob pisało ,ze po Penilarge(tabletki i krem tez jest) mieli przyrost ,ale wszystko potrzebuje bodzca czyli najlepiej czesto sie pobudzac..
Jak jest napisane te tabletki powoduja zwiekszenie popedu seksualnego i powoduja wiekszy napływ krwi do członka.
Czeste pobudzanie sie powinno powodowac przyrost..
Wiadomo zebys sie nie rozczarował i po 2 dniach stwiedził,ze nic nie rosnie bo na to trzeba czasu.
Co najmniej kuracja powinna trwac 3 miesiace ,a jesli chodzi o przyrost srednio widac po 1 miesiacu ,ale wszystko zalezy od tego jaki kto ma organizm..
Na efekty mozna czekac nawet do 2 miesiecy,wiec regularnie przyjmowane tabletki powinny powodowac przyrost.
Jak masz wiecej pytan,pisz
pozdr
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

No ale te tabletki podwyższają poziom testosteronu a do 21 roku życia testosteron jest na maksymalnym poziomie, więc nie wiem czy to bezpieczne. No i do tego regularnie chodze na siłownie czy to ma wpływ na przyrosty?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ziarenko68 

Wiek: 55
Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 36
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   Re: Czy od seksu rośnie?

fiut69 napisał/a:
Wtam, wyczytałem gdzieś w internecie że regularne wspóżycie powuduje wzrost penisa (2cm-3cm) czy to prawda? Ja mam 19 lat i jestem prawiczkeim zastanawiam się czy jak znajde dziewczyne i będe regularnie z nią uprawiał seks(nie wiem co to znaczy regularnie 3-4 razy w tygodniu?) to mi podrośnie z troche? Druga sprawa od którego roku życia można jesc tabletki na powiększenie? I po jakich tabletkach zauważyliście widoczne rezultaty? Czekam na odpowiedzu i pozdrawiam


hej ziomie nie prawda a po zatym liczy sie jakosc a nie wilekosc
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

Jesli nie bierzesz zadnych odzywek itp nie sadze zeby miało to wpływ ,ale wszystko jest mozliwe...
Czy to bezpieczne to ja ci nie powiem ,bo nie jestem lekarzem..
Są tez inne sposoby na powiekszenie np.pompka prozniowa
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Słyszałem kiedyś, że "nie używany sprzęt - zanika". Ale nie wiem czy jest w tym choć 1% prawdy. :P
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

A ja wyczytałem na tej stronce że pompka nie powiększa tylko powoduje rozstępy na penisie co nie wygląda ładnie prędzej może expander chociaż jak ktoś stosował pompke i widział efekty to niech napisze.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Jesli stosujesz z rozsadkiem nie powinno byc rozstepów i efektow ubocznych...
Czytałem duzo na forum odnosnie pompki bathmate hydropump i sporo osob pisze ,ze efekty sa oszałamiajace..
Sam nie probowałem tego ,ale byc moze sie skusze ;p
W zakładce pompki jest duzo opisane odnosnie tych urzadzen
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group