Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakie witaminy przed i po stosunku
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Sie, 2020   Jakie witaminy przed i po stosunku

Aktualnie jestem po dłuższym urlopie na którym się dużo działo w szczególności dużo spermy upłynęło.

Jednak że w trakcie tego urlopu miałem dni kiedy zupełnie nie miałem energii i teraz po dłuższym czasie nadal czuję się trochę wypopowany a najlepsze jest to że pani znowu chcę się spotkać.

Dlatego mam do was pytanie jakie witaminy warto by przyjmować żeby mógł normalnie funkcjonować i jeszcze z dziewczyną mógł poszaleć?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2020   

Cynk, selen, witamina E, ewentualnie jakiś adaptogen
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Czw 20 Sie, 2020   

onesa napisał/a:
Cynk, selen, witamina E, ewentualnie jakiś adaptogen


Tak, podobno selen (np. w orzechach brazylijskich jest go sporo) jest ważny w produkcji nasienia. Jak się chce mieć dzidziusia to warto go spożywać.

Z doświadczenia wiem (uprawiam seks tylko ze sobą) , że kilkudniowa abstynencja jest najlepsza dla regeneracji penisa. Tydzień przerwy wzmacnia erekcję i zwiększa ilość spermy, a przy tym intensywność orgazmu.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

Pytanie czy potrzebujesz sporej ilości supli, czy po prostu regeneracji.



Badania na zwierzętach mówią, że jest coś takiego jak za dużo ejakulacji. Kiedy przekracza się pewien próg, mózg naciska swego rodzaju "hamulce", żeby nie przeciążać układu nagrody.

Na szczurach wykazano, że zaburza się wtedy naturalna chemia związana z dopaminą. Bodajże zmiany cofały się po około czterech dniach, a żeby zwierzęta wróciły do pełnej sprawności, im mózgom zajęło to 15 dni.



Z tym związane było to, że w mózgach szczurów, które poddano zbyt dużej ilości kopulacji, pojawiły się zmiany takie jak:

- zmniejszona ilość receptorów androgenowych (i bodajże ich mniejsza reaktywność na testosteron),

- zwiększona ilość receptorów estrogenowych (estrogen, czyli hormon kobiecy, najogólniej),





Można powiedzieć, że Twoje ciało odmawia posłuszeństwa, bo jest - najprościej mówiąc - przeciążone. Możesz mieć teraz zaburzoną gospodarkę dopaminową, co się może objawiać tym, że:
- masz zmniejszone libido, bo przeciążone receptory nie "odbierają" tyle teścia, ile trzeba,

- problem ze skupieniem, zwiększone problemy z zapamiętywaniem,

- problemy z motywacją, lekkie zmęczenie, w skrajnej postaci apatia i duża prokrastynacja,

- zwiększony problem z podejmowaniem ryzyka, związany często z agresywną reakcją na różne sytuacje / ludzi / rzeczy.



To co się dzieje teraz, to kiedy ciało odmawia posłuszeństwa, to chcesz naciskać jednocześnie z czasie jazdy gaz i hamulec.



Zamiast na afrodyzjaki (które zadziałają, ale wyczerpią Cię jeszcze bardziej) postawiłbym na odżywianie, sen, regenerację, brak stresu, relaks, suplementację, lekki sport, w mocniejszej formie oczyszczenie organizmu, ale to długi temat.
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group