Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy można usunąć wędzidełko? Jakie sa skutki?
Autor Wiadomość
czternasty 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 5
Skąd: Waw
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2020   Czy można usunąć wędzidełko? Jakie sa skutki?

Jaki skutek by miało usunięcie wędzidełka, ale bez typowego obrzezywania. Ciekawi mnie, ponieważ, nie chcę się obrzezywać, a jednocześnie mam wrażenie, że naciąg wędzidełka jest zbyt mocny. Czy wędzidełko jest do czegokolwiek potrzebne? Będę wdzięczny za materiały dot. takiego zabiegu.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2020   

A jak się u Ciebie objawia za mocny naciąg wędzidełka? Boli przy erekcji, czy stosunku, przy masturbacji? Czy chodzi tylko o wygląd? Czy coś innego?
 
 
czternasty 

Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 5
Skąd: Waw
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2020   

nic nie boli, ale ściąga żołądź w dół
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2020   

Mhm. To zależy jak bardzo by był sens przycięcia. Mi się ogólnie podoba taki pociągnięty w dół. Ja muszę ręką skórę pociągnąć, by się tak ustawił.

Osobiście to nie wiem, czy się tak robi, ale podejrzewam, że się da bez obrzezania. Ale w sumie to nie wiem, jak by to miało, wyglądać, bo jak wytną/przetną, to co w zamian? Skracać łatwiej, niż wydłużać.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2020   

Pewnie mozna przeprowadzić taki zabieg, jednak skoro nic nie boli oraz nie odczuwasz z tego powodu efektów ubocznych, to nie wiem czy jest sens.Zabieg to zabieg, każdy niesie ze soba ból oraz możliwość powikłań. Fakt, ze ryzyko tutaj jest bardzo niewielkie bo są to proste zabiegi, ale jednak jest.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Tak jak osoba powyżej. Jesli nie masz z powodu wędzidełka jakichś problemów to na pewno bym sobie odpuścił jego usuwanie. Nie jest to nic przyjemnego.
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 27 Gru, 2020   

Z tego co się orientuję to można wykonać taki zabieg. Fachowo nazywa się chyba frenuloktomią i przeprowadza się go na przykład gdy ktoś ma za krótkie wedzidelko albo doszło do jego zerwania (czasem wystarcza chyba plastyka).

Jaki skutek? No chyba można się spodziewać że napletek nie będzie sam nachodził tak łatwo na żołądź. Ciekawe tylko czy twardsza blizna nie będzie sprawiać jakiegoś dyskomfortu. Przy obrzezaniu nie ma tego problemu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group