Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakie macie libido?
Autor Wiadomość
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

Sam również przez jakiś czas brałem, pomaga ale nie polecam w długotrwałej terapii.
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2020   

Duże i muszę je zaspokajać ręką. Latem tylu fajnych chłopaków chodzi w krótkich spodenkach i boso w klapkach, że aż ciężko wytrzymać. Idzie na szczęście jesień więc libido może trochę wyhamuje.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2020   

Może dla jasności warto też podawać wiek. Żeby nie zrobiła się z tego licytacja.

Ja mam 45. Dziesięć lat temu mogłem trzy razy dziennie , w nocy , w południe itp. Gdzieś w okolicach 40-tki zauważyłem że nad ranem owszem staje mi ale nie mogę dojść. Mózg jakby jeszcze się nie budził do końca. Potem okazało się że potrzebuję dnia,dwóch żeby mieć z tego pełną satysfakcje. Żeby się po prostu chciało. Dzisiaj tak jest że mogę raz dziennie i np. wieczorem (np. przez weekend) ale tylko kilka dni. Potem muszę odpocząć. Co ciekawe w momentach stresowych, np. podczas rozwodu , czy podczas rozstania z kobietą miałem problemy z erekcją. Niestety fiut zaczyna się w mózgu i z wiekiem ta prawda staje się coraz bardziej wyraźna.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2020   

Dekarion napisał/a:
Może dla jasności warto też podawać wiek. Żeby nie zrobiła się z tego licytacja.

Ja mam 45. Dziesięć lat temu mogłem trzy razy dziennie , w nocy , w południe itp. Gdzieś w okolicach 40-tki zauważyłem że nad ranem owszem staje mi ale nie mogę dojść. Mózg jakby jeszcze się nie budził do końca. Potem okazało się że potrzebuję dnia,dwóch żeby mieć z tego pełną satysfakcje. Żeby się po prostu chciało. Dzisiaj tak jest że mogę raz dziennie i np. wieczorem (np. przez weekend) ale tylko kilka dni. Potem muszę odpocząć. Co ciekawe w momentach stresowych, np. podczas rozwodu , czy podczas rozstania z kobietą miałem problemy z erekcją. Niestety fiut zaczyna się w mózgu i z wiekiem ta prawda staje się coraz bardziej wyraźna.


Jak w piszesz w swoich danych datę urodzenia to z automatu dopisany zostanie Twoj wiek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group