Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Seks najlepsze momenty
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 19 Sie, 2020   Seks najlepsze momenty

Jak w temacie, chodzi o najlepsze wspomnienia seksu.

Co konkretnie zdecydowało, że akurat takie a nie inne chwile najlepiej wspominacie?


Chodzi mi o różne czynniki, od więzi emocjonalnej, duchowej, haju hormonalnego po technikę czy wygląd partnerki, a może miejsce, okoliczności?


Co najbardziej cenicie?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sob 22 Sie, 2020   

Seks po trawce. W nocy najarałem się z ex i zamówiliśmy pizzę, po czym od razu poszliśmy do łóżka, wiadomo seks i zapomnieliśmy o tym. Dźwięk dzwonka do drzwi i nasz "zonk" - do dzisiaj miło to wspominam. :P
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020   

Chyba najlepszy był po makumbie ( makumba to wywar z liści marihuany gotowany z mlekiem i masłem ). Wysmarowaliśmy się z olejkiem, nim doszło do stosunku długo się pieściliśmy, sex był wolny z przytulaniem się. Czułem się jak bym był jednością z ex.

Drugi który najbardziej pamiętam to jak ex szykowała się do pracy, była pod prysznicem, ja wszedłem do łazienki zrobić siku, zobaczyłem jak jest odwrócona i myje swój tyłek, coś we mnie wstąpiło, szybko się rozebrałem wszedłem do niej, oparłem jej ręce o ścianę i po prostu ją zerżnąłem.

Trzecia sytuacja to z przed 2 miesięcy, nie doszło do sexu ale było super ciśnienie między nami. Spotkanie we 4 u znajomej, siedzimy przy stole, ona obok mnie, co chwilę ją smyram po nogach aż wreszcie co jakiś czas masowałem ją po cipce żeby nikt nie widział, nakręcałem ją tak kilka godzin. Powiedziała swojej córce że ja u nich nocuje na kanapie bo wypiłem alkoholu ( nic nie wypiłem ;P ). Oczywiście dobierałem się do niej w nocy. Wreszcie tak jej zrobiłem dobrze językiem że dostała wytrysku :D . No niestety kutas średni 15-16 cm to trzeba językiem nadrabiać :lol:
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Sie, 2020   

15-16 cm to na pewno nie średni penis ;) Jest to powyżej średniej w Polsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group