Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zmiejszenie penisa?
Autor Wiadomość
Miki838 

Wiek: 24
Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   Zmiejszenie penisa?

Hej drogie forum. Piszę tutaj, bo nie znalazłem żadnej informacji o mojej "przypadłości" w internecie.
Gdy miałem z 16 lat, wiadomo hormony i wyliczanie ile ma moja męskość, po wielokrotnym mierzeniu od wzgórka łonowego do szczytu penisa miał 20/22 cm, sięgał do pępka lub ponad. Parę miesięcy temu moja Ukochana po stosunku, zauważając linijkę na stole, postanowiła mnie zmierzyć. Wynik: 11 cm. No to i jej i sobie mówiłem, że po stosunku zawsze jest mniejszy, wiadomo. Ale po jakimś miesiącu zacząłem go mierzyć. Rekordy osiągał zawsze rano, przy porannej erekcji wywołanej silną potrzebą oddania moczu. Zmierzyłem, wynik 13 cm. Wynik zawsze oscyluje wokół tego wyniku. Mało tego, w wieku około 15 lat byłem u endokrynologa, trafiłem do niego z innego względu, zaglądnął i żeby się nie martwić bo się dobrze wszystko rozwija, a nawet bardziej niż przeciętnie. Przy pierwszym zobaczeniu penisa przez moją Ukochaną również powiedziała, że jest duży, a teraz że tylko 11.
Teraz moje pytanie: Czy penis mógł zmniejszyć swoją długość? Teraz również nie sięga do pępka, brakuje mu tych 5 czy 6 cm. Mogło się to stać po straceniu prawictwa? Z nadmiaru masturbacji?
Proszę, poradźcie...
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   

To jakieś błędy pomiarowe muszą być. Tak jakbyś raz mierzył w pełnym wzwodzie, a raz w mocno niepełnym. Zdarza się w niesprzyjających okolicznościach, że penis nieznacznie się zmniejszy, ale nie o 5-6 cm. Stracenie dziewictwa i nadmiar masturbacji nie mają tu nic do rzeczy. Gdyby tak było, to prawie każdy z nas gubiłby centymetry z tego powodu. Niektórym nałogowcom onanistom mógłby nawet całkiem zniknąć. ;)
Pozdrawiam

https://portal.abczdrowie.pl/palenie-lub-duzy-penis-wybor-nalezy-do-ciebie
https://www.poradnikzdrow...-jd7f-sCrM.html
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Sie, 2020   

W wieku 16 lat miałeś 22cm, a teraz w wieku 21 lat masz 11cm??? Sorry, ale to niemożliwe.
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 16 Sie, 2020   

Najprawdopodobniej błąd pomiaru, bardziej gibki byłeś, że do pępka sięgał. Nigdy o takim czymś nie słyszałem, ale jeśli miała by to być prawda i miałby się jeszcze zmniejszyć, to porów dokładne zdjęcia, przyłożonego do kartki w kratkę czy do linijki, i z każdej strony, jeśli by się miał zmniejszać jeszcze, to może jakiś naukowiec zainteresuje się ewenementem.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2020   

Wydaje mi sie że wchodzą tutaj w grę błedy pomiarowe.Bywa, ze mocniej wciska się linijke w brzuch i z tego powodu wychodzi wiekszy wynik. Pewne znaczenie ma równiez
owłosienie
otyłość - jeśli jesteś gruby to penis chowa sie nieco w tłuszczu
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2020   

Jak można się tyle pomylić? Rozumiem, że może być różnica 22-21cm ale nie 11, przecież to jest 2x mniej
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Sie, 2020   

Nie ma opcji takiej duzej pomyłki. Poza tym nie wierze w to, że autor miał w wieku 16 lat penisa o wielkości 22 cm, bo tyle to ma może niewielki ułamek populacji. I pewnie nie w Polsce, ale w Afryce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group