Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Swingowanie
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Lip, 2020   

Bawiłem sie w swingowanie kiedyś ale jak byłem singlem.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2020   

Rozmawiałem ostatnio z koleżanką, która wybrała sie jako singielka do takiego klubu Mówiła że potem nie mogła chodzić do roboty prawie przez tydizeń, to co zobaczyła tak ją zszokowało :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Sie, 2020   

No przecież wiedziała czego się spodziewać. Na pewno nie tego, ze ludzie będą tam ze soba jedynie rozmawiali :D
 
 
penis.com.pl
viamax
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 13 Sie, 2020   

Ostatnio czytałem o tym w ckm, był artykuł o tym jak ludzie sie tam zachowują oraz jak analizują osoby wpuszczane do klubu. Ponoć w niektórych jest ostra selekcja (głównie pod katem zachowania, wygladu oraz wieku - sa kluby w któych ludzie chodzą wyłaczenie w młodszym wieku).
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Sie, 2020   

Jest tak dokładnie w klubach premium. Wejściówka do nich jest o wiele droższa, kluby te są często tematyczne, bardziej eleganckie. Serwujące czesto smaczne jedzenie. W których ludzie ponoć ze sobą rozmawiają oraz się zapoznają a dopiero jeśli na coś więcej mają ochotę, uprawiają seks.

Po prostu nie każdy ma ochotę na spotykanie sie z niezadbanymi starszymi ludźmi, których pewnie bedzie dużo w standardowych klubach.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2021   

Przez dłuższy czas miałem konto na pewnym portalu głównie dla swingersów. Trochę rozmawiałem z parami i mogę za nimi powtórzyć, że owszem, swing jest stąpaniem po kruchym lodzie. Wbrew pozorom, na takie zabawy decydują się przede wszystkim pary pewne swojej relacji, ufającej sobie. Kluczowe jest to, że takie zabawy muszą być wspólną decyzją obojga. Jeśli mąż namawia żonę i ona po długich namowach się zgadza - katastrofa wisi w powietrzu.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Kwi, 2021   

Ancymon napisał/a:
Przez dłuższy czas miałem konto na pewnym portalu głównie dla swingersów. Trochę rozmawiałem z parami i mogę za nimi powtórzyć, że owszem, swing jest stąpaniem po kruchym lodzie. Wbrew pozorom, na takie zabawy decydują się przede wszystkim pary pewne swojej relacji, ufającej sobie. Kluczowe jest to, że takie zabawy muszą być wspólną decyzją obojga. Jeśli mąż namawia żonę i ona po długich namowach się zgadza - katastrofa wisi w powietrzu.


Zgadzam sie. Zgoda musi być z dwóch stron. Poza tym wydaje mi sie, ze lepiej jest zacząć na poczatku od trójkątów a nie decydować się na swing
Ancymon czy byłeś moze na imprezie dla swingersów? Czy tylko udzielałeś się na forum?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 16 Kwi, 2021   

toton napisał/a:
Poza tym wydaje mi sie, ze lepiej jest zacząć na poczatku od trójkątów a nie decydować się na swing

Różnie ludzie do tego podchodzą. Często jest też tak, że para na początek chce się kochać w obecności innej pary, która w tym czasie robi to samo - ale bez wymiany partnerów. Niekoniecznie od razu chcą kogoś wpuszczać między siebie.


toton napisał/a:
Ancymon czy byłeś moze na imprezie dla swingersów?

Nie miałem okazji.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 19 Kwi, 2021   

Z tego co czytałem to można mieć na sobei różne oznaczenia w takim klubie. Tak aby pokazać innym, ze masz ochotę na seks z kimś obcym albo chcesz sie bawić tylko sobą i chcesz patrzeć.
Ciekaw jestem jak to jest z takimi klubami teraz w pandemii. Myślicie, ze coś takiego działa czy nie?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 19 Kwi, 2021   

dkbb napisał/a:
Z tego co czytałem to można mieć na sobei różne oznaczenia w takim klubie. Tak aby pokazać innym, ze masz ochotę na seks z kimś obcym albo chcesz sie bawić tylko sobą i chcesz patrzeć

To nie targ niewolników, żeby znakować jego uczestników :D
A poważniej - o takich "oznaczeniach" słyszałem wyłącznie w kontekście klubów gejowskich i to jeszcze jakieś 15 lat temu. I także mam wrażenie, że to tzw. urban legend.
Rozmawiałem z ludźmi, którzy chodzą na takie spotkania. Każdy umie tam mówić, więc wystarczy powiedzieć "nie". Często bywa tak, że w klubie dwie pary włącznie ze sobą rozmawiają i tańczą i dopiero po imprezie idą np. razem do hotelu.


dkbb napisał/a:
Ciekaw jestem jak to jest z takimi klubami teraz w pandemii. Myślicie, ze coś takiego działa czy nie?

Nie wiem, ale domyślam się, że tak, jak zwykłe kluby - część jest otwarta "na lewo", a część jest zamknięta. Poza tym, nikt nikomu nie zabrania spotykać się prywatnie, więc spotkania np. kilku par w apartamentach odbywają się pewnie bez zmian.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 20 Kwi, 2021   

Z tego co wiem to jest w wielu klubach jakiś tego typu kodeks. Ale faktycznie zwykle wystarczy powiedzenie nie. W dobrych klubach ludzie rozumieją znaczenie i nie idą dalej.

Jeśli chodzi o pandemię to podejrzewam, ze takie kluby są otwarte. Ewentuanie organizowane sa mniejsze spotkania. Prywatne. Ludzie raczej nie zrezygnowali z takich zabaw. Ancymon dasz tutaj linka do tego forum?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 20 Kwi, 2021   

michalza napisał/a:
Ancymon dasz tutaj linka do tego forum?

To nie forum, to Zbiornik.com
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Kwi, 2021   

Może jestem nieco zacofana ale czym jest ten zbiornik? Bo nazwa mi się przewija juz od jakiegoś czasu
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 21 Kwi, 2021   

onesa napisał/a:
Może jestem nieco zacofana ale czym jest ten zbiornik? Bo nazwa mi się przewija juz od jakiegoś czasu

Śpieszę z wyjaśnieniem: Zbiornik to taki portal towarzyski (randkowy, seks-randkowy), ale skierowany głównie dla osób, które bawią się (lub chcą zacząć) w swingowanie.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2021   

onesa napisał/a:
Może jestem nieco zacofana ale czym jest ten zbiornik? Bo nazwa mi się przewija juz od jakiegoś czasu

Portal erotyczny
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group