Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Duza Iilosc spermy
Autor Wiadomość
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

DTTPO napisał/a:
Sprostuję, że sperma to w 97% produkowana jest w prostacie. W najadrzach dojrzewają plemniki i niewiele tam dochodzi. Ja jestem po wazektomii, i z moszny nic mi już dalej nie idzie a nie jestem w stanie zauważyć zmian w ilości czy wyglądzie spermy. Ponoć mam teraz o 3% mniejsze wytryski...


Interesuje się tematem wazektomi, możesz napisać w kilku słowach jak wygląda zabieg i koszta ?, nie widziałem takiego tematu a może kogoś oprócz mnie to zainteresuje. Dzięki :) .

Ja planowałem zabieg ale się trochę tym stresuje. Druga sprawa że chyba profilaktycznie zamrożę spermę. Ty to robiłeś jeżeli można wiedzieć.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Severti napisał/a:
DTTPO napisał/a:
Sprostuję, że sperma to w 97% produkowana jest w prostacie. W najadrzach dojrzewają plemniki i niewiele tam dochodzi. Ja jestem po wazektomii, i z moszny nic mi już dalej nie idzie a nie jestem w stanie zauważyć zmian w ilości czy wyglądzie spermy. Ponoć mam teraz o 3% mniejsze wytryski...


Interesuje się tematem wazektomi, możesz napisać w kilku słowach jak wygląda zabieg i koszta ?, nie widziałem takiego tematu a może kogoś oprócz mnie to zainteresuje. Dzięki :) .

Ja planowałem zabieg ale się trochę tym stresuje. Druga sprawa że chyba profilaktycznie zamrożę spermę. Ty to robiłeś jeżeli można wiedzieć.


Zabieg jest w teorii odwracalny, ale oddanie swojej spermy do banku jest moim zdaniem rozsądnym rozwiązaniem.
 
 
Sury95 

Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 17
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 30 Maj, 2020   

Hejka też coś dodam od siebie co zauważyłem na swoim przykładzie.
Mianowicie da się zwiększyć ilość spermy, jej jakość, smak i siłę wystrzału.
Sekretem jest oczywiście dieta, zdrowy tryb życia i treningi wysilkowe.
U mnie to już sporo zmieniło, na tyle sporo że kobieta zwykle po finale leci pod prysznic bo jest tego tak dużo. Smak słodkich (nie jem owoców) jestem na diecie masowej, ryz, kurczak, serki wiejskie itp
Dodam jeszcze że fajnie działa cykl sterydowy a dokładniej testosteron.
Od 3 miesięcy na cyklu i jest tej spermy jeszcze więcej niż wcześniej 😋
A i oczywiście wbrew pozorom pałka raczej rośnie niż maleje bo zwiększony testosteron to też zwiększone nabicie krwia penisa 😊
 
 
penis.com.pl
viamax
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 31 Maj, 2020   

Severti napisał/a:
DTTPO napisał/a:
Sprostuję, że sperma to w 97% produkowana jest w prostacie. W najadrzach dojrzewają plemniki i niewiele tam dochodzi. Ja jestem po wazektomii, i z moszny nic mi już dalej nie idzie a nie jestem w stanie zauważyć zmian w ilości czy wyglądzie spermy. Ponoć mam teraz o 3% mniejsze wytryski...


Interesuje się tematem wazektomi, możesz napisać w kilku słowach jak wygląda zabieg i koszta ?, nie widziałem takiego tematu a może kogoś oprócz mnie to zainteresuje. Dzięki :) .

Ja planowałem zabieg ale się trochę tym stresuje. Druga sprawa że chyba profilaktycznie zamrożę spermę. Ty to robiłeś jeżeli można wiedzieć.


Odpowiedziałem w nowym wątku: http://www.penis.com.pl/f...p=111254#111254
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Lekko odkopię, dziś po 2 dniach przerwy 😋😋

_________________
Snap: techniczny21
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Techniczny95 napisał/a:
Lekko odkopię, dziś po 2 dniach przerwy 😋😋

[url=https://thumbs2.imagebam.com/c3/c5/c4/c661e01348962159.jpg]Obrazek[/URL]


Nawet kak kieliszek 25g to wielkie brawa dla ... Twoich kul i orzecha ;-) grubo ponad normę (3-5ml) :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020   

No nie powiem, spora objętość ;)
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 11 Lip, 2020   

Dzięki, a tak po przerwie to się nazbierało 😋😋😋
_________________
Snap: techniczny21
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Nie 12 Lip, 2020   

Jak widzicie, da się? Da się! :-D
Też mam w sobie duży pokład nasienia, ale póki co, jest zarezerwowany dla partnerki. :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020   

To jest tak,ze jak nie uprawia się seksu dłuzej, więcej się zbiera?
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020   

Tak, jest więcej. Oczywiście nie w nieskończoność, najwięcej było 30 ml ale to kiedyś sprawdzałem po 5 dniach jakoś i dłużej zabawie.
_________________
Snap: techniczny21
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020   

W sumie badania spermy poleca się robić po kilkudniowej abstynencji. Jest ponoć wtedy znacznie lepsza jakościowo.
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020   

To na pewno, wiadomo, że ilość nie odzwierciedla jakości. Mimo wszystko obfity wytrysk jest podniecający, szczególnie i w sumie tylko ppdczas zabawy. Wtedy podniecenie robi swoje i jest błogo 😋
_________________
Snap: techniczny21
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Czy jest jakas korelacja ilości spermy do mocy orgazmu? czy większa ilość spermy może oznaczać mocniejszy orgazm?
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

onesa, wydaje mi się, że tak. Jak podniecenie jest na prawdę silne, to spermy jest więcej i sam wytrysk silniejszy, przyjemniejszy.
_________________
Snap: techniczny21
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group