Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nietypowe miejsca w jakich uprawialiscie seks
Autor Wiadomość
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020   Nietypowe miejsca w jakich uprawialiscie seks

Ja mogę powiedzieć o trzech.

1.Za małolata bardzo stary dom,w środku bajzel niemiłosierny a na środku pokoju drzwi. :) A pod dupą dla wygody kilka toreb po maskach p-gaz :D

2.Pobocze ruchliwej drogi,po dyskotece z najebaną laską.Wiecie...Ten taki rów co często obok drogi biegnie :)

3.Też dyskoteka na wsi i walonko w wielkich krzakach i wielką trawą :) Musiałem wyrywać krzaczory i trawsko by spokojnie lec w szuwarach :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Cze, 2020   

W sumie to nie bylo aż wielu takich nietypowych miejsc ;) No moze ogród botaniczny.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 27 Cze, 2020   

My niedawno bardzo klasycznie, na łące pośród pól.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
degu432 

Wiek: 28
Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Polska ;0
Wysłany: Sob 11 Lip, 2020   

Łóżko szpitalne w szkole, chyba najbardziej przypałowe i dziwne miejsce ( szkoła miała kierunek medyczny i łóżko szpitalne do ćwiczenia, a ja zostałem z moją dziewczyną po zajęciach by posprzątać za karę :D ) a po za tym to to samochód(choć nie wiem czy to nietypowe, raczej chyba norma) przymierzalnia w sklepie, las, klatka schodowa w obcym mieście.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Sie, 2020   

Z takich bardziej nietypowych to pokój u ciotki gdzie ciotka była w drugim pokoju :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2020   

Gdy ciotka jest w innym pokoju to nie jest to nietypowe :) Raczej standard. Inna sprawa jak robisz to na łózku i ktoś śpi na drugim ;)
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

Radiowęzeł akademika, o ile warunki były bardzo komfortowe to do dziś, nie wiem czy na pewno wyłączyłem mikrofon.



Dach akademika, balkon, laboratorium w szpitalu, budowa przy torach.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2020   

Kurczę, trochę tych miejsc było.. Toaleta na uczelni, Kino, Przymierzalnia, MOP na autostradzie, Opuszczone budynki, Dach hotelu, Molo na plaży, Las poza autem, Wieczorem na podwórku przed domem, W dzień na działce, U znajomych pod prysznicem.

Może nie miejsce, ale sytuacja. Leżałem przykryty kocem z ex, aż w pewnym momencie zaczęła się ocierać o mnie, to spodnie moje i jej w dół. Włożyłem jej i delikatnie zacząłem posuwać, kiedy to nagle wchodzi do pokoju jej matka i pyta się co oglądamy, co robimy i czy może z nami. Nie mogliśmy odmówić, to przysunąłem ją bliżej siebie, co poskutkowało dogłębniejszym wejściem w nią i jej skrzywioną miną. W ten sposób utknąłem w swojej ex i przez godzinę nie mogłem żadnego ruchu wykonać, bo penis wsunięty do samego końca. ¯\_(ツ)_/¯
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

U nas miejsc nietypowych niestety nie ma, co najwyżej felantazje o nich. Ale bardzo przyjemnie jest zaliczać wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu, bardzo dużo radości dostarcza nam stół w kuchni. Pamiętam jedno najprzyjemniejsze gotowanie ryżu, czy też parżenie herbaty. Bo dzięki takiemu stołowi, to można i minetke i lodzika, i od tyłu, i od przodu, i ona siedząca na stole i jansiedzscy na stole, a ona na mnie...

Wanną w łazience też może być, jak dzieciaki nie śpią, a starzy chcą. Choć ten stół wygodniejszy, ale to raczej jak dzieciaki śpią.
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2021   

takie z nietypowych to szatnia od treningów do piłki nożnej. wygrałem zakład wiec ruchałem kolegę ktory go przegral :D 8)
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

Damian2006 napisał/a:
takie z nietypowych to szatnia od treningów do piłki nożnej. wygrałem zakład wiec ruchałem kolegę ktory go przegral :D 8)

Bardzo ciekawa historia, napiszesz coś więcej? :P
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Wrz, 2021   

Damian2006 napisał/a:
takie z nietypowych to szatnia od treningów do piłki nożnej. wygrałem zakład wiec ruchałem kolegę ktory go przegral :D 8)


Czy przegrany rzeczywiście był tym przegranym ;)
Opiszesz dokladniej to zajście?
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Paź, 2021   

Czerwikss napisał/a:
Damian2006 napisał/a:
takie z nietypowych to szatnia od treningów do piłki nożnej. wygrałem zakład wiec ruchałem kolegę ktory go przegral :D 8)


Czy przegrany rzeczywiście był tym przegranym ;)
Opiszesz dokladniej to zajście?


No to było to w 8 klasie podstawówki kiedy chodziłem na treningi piłki nożnej. przedział wiekowy chłopców tam to był 13/16 lat. często się wstydziliśmy w szatni zdjemowac bokserki i padło od kogoś żebyśmy ściągnęli. I jakoś się rozmowa tak potoczyła ze miałem zakład zeby wyjść z szatni na chodnik i ściągnąć bokserki na minutę, powiedziałem ze dobra, ale jak wygram zakład to go wyrucham. Kolega sie zgodził bo powiedzial, że tego nie zrobię bo byłem dosc wstydliwy. no ale wróciłem z zewnątrz i powiedziałem ze wygrałem zakład wiec zeby przede mną uklękną. no i niechętnie zaczął mi lizać wora i pałke, a potem już zacząłem go ruchać. Cała sytuacja była przy kolegach, i potem były różne podobne sutuacje :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group