Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czerwone plamy na prąciu - pomocy
Autor Wiadomość
Nerenten 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2020   

onesa napisał/a:
Bardzo trudno jest mi tutaj doradzić. Bo z tego co widzę to przebadałeś się w każdym możliwym kierunku i nie pomogło Ci wielu lekarzy.

Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to czynniki psychiczne. Nie wiem czy czytałeś ale nerwica czasami moze dawać wysypkę (nie tylko objawy psychiczne ale również typowo fizyczne). Nazywa się to nerwicą skóry i powoduje czerwone plamy na skórze.

Z psychiką wszystko ok, normalnie, że mam doła jeśli 2 lata ponad mnie boli codziennie penis i mam czerwone ślady.. Czerwone ślady nie są z nerwicy, tylko z ciśnienia z pompki bathmate, która jest reklamowana nawet na tej stronie poniżej czasem.. Zanim zastosowałem pompkę było wszystko ok, zawsze.

Szkoda, że wszyscy to bagatelizują nawet urolodzy.
Trzeba wydać kolejne 3 tysiące widzę, do skutku...

onesa 
onesa

Wysłany: Pią 19 Cze, 2020   

Naprawdę współczuje, najgorsze jest chyba to, ze nawet nie możesz porozmawiać z nikim kto ma podobne objawy do Ciebie ( bo nie wierzę, że tylko Ciebie to dotyczy). Raczej niewiele osób przyznaj się do tej sytuacji.

Czy sytuacja jest cały czas czy masz moze okresy poprawy?

Nerenten 

Wysłany: Nie 21 Cze, 2020   

onesa napisał/a:
Naprawdę współczuje, najgorsze jest chyba to, ze nawet nie możesz porozmawiać z nikim kto ma podobne objawy do Ciebie ( bo nie wierzę, że tylko Ciebie to dotyczy). Raczej niewiele osób przyznaj się do tej sytuacji.

Czy sytuacja jest cały czas czy masz moze okresy poprawy?

Cały czas jest sytuacja. Od marca/kwietnia 2018

penis.com.pl
orgasm contol
Darek41412 

Wysłany: Sro 24 Cze, 2020   

Wydaje mi się, że musisz udać się do ginekologa. Inaczej nie dowiesz się dlaczego takie plamy pojawiły Ci się. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziesz profesjonalnego ginekologa z warszawy.

Nerenten 

Wysłany: Pon 29 Cze, 2020   

Darek41412 napisał/a:
Wydaje mi się, że musisz udać się do ginekologa. Inaczej nie dowiesz się dlaczego takie plamy pojawiły Ci się. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziesz profesjonalnego ginekologa z warszawy.

O czym ty w ogole mowisz? Ginekolog to jest dla narządów kobiecych płciowych, a nie dla meskich..

Oleg_1981 

Wysłany: Pon 29 Cze, 2020   

Nerenten napisał/a:
Darek41412 napisał/a:

O czym ty w ogole mowisz? Ginekolog to jest dla narządów kobiecych płciowych, a nie dla meskich..

Pewnie miał na myśli urologa.

Odpowiedz do tematu