Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czerwone plamy na prąciu - pomocy
Autor Wiadomość
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 18 Cze, 2020   

onesa napisał/a:
Bardzo trudno jest mi tutaj doradzić. Bo z tego co widzę to przebadałeś się w każdym możliwym kierunku i nie pomogło Ci wielu lekarzy.

Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to czynniki psychiczne. Nie wiem czy czytałeś ale nerwica czasami moze dawać wysypkę (nie tylko objawy psychiczne ale również typowo fizyczne). Nazywa się to nerwicą skóry i powoduje czerwone plamy na skórze.


Z psychiką wszystko ok, normalnie, że mam doła jeśli 2 lata ponad mnie boli codziennie penis i mam czerwone ślady.. Czerwone ślady nie są z nerwicy, tylko z ciśnienia z pompki bathmate, która jest reklamowana nawet na tej stronie poniżej czasem.. Zanim zastosowałem pompkę było wszystko ok, zawsze.

Szkoda, że wszyscy to bagatelizują nawet urolodzy.
Trzeba wydać kolejne 3 tysiące widzę, do skutku...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2020   

Naprawdę współczuje, najgorsze jest chyba to, ze nawet nie możesz porozmawiać z nikim kto ma podobne objawy do Ciebie ( bo nie wierzę, że tylko Ciebie to dotyczy). Raczej niewiele osób przyznaj się do tej sytuacji.

Czy sytuacja jest cały czas czy masz moze okresy poprawy?
 
 
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 21 Cze, 2020   

onesa napisał/a:
Naprawdę współczuje, najgorsze jest chyba to, ze nawet nie możesz porozmawiać z nikim kto ma podobne objawy do Ciebie ( bo nie wierzę, że tylko Ciebie to dotyczy). Raczej niewiele osób przyznaj się do tej sytuacji.

Czy sytuacja jest cały czas czy masz moze okresy poprawy?


Cały czas jest sytuacja. Od marca/kwietnia 2018
 
 
penis.com.pl
viamax
Darek41412 

Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 1
Skąd: WAWA
Wysłany: Sro 24 Cze, 2020   

Wydaje mi się, że musisz udać się do ginekologa. Inaczej nie dowiesz się dlaczego takie plamy pojawiły Ci się. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziesz profesjonalnego ginekologa z warszawy.
 
 
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 29 Cze, 2020   

Darek41412 napisał/a:
Wydaje mi się, że musisz udać się do ginekologa. Inaczej nie dowiesz się dlaczego takie plamy pojawiły Ci się. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziesz profesjonalnego ginekologa z warszawy.


O czym ty w ogole mowisz? Ginekolog to jest dla narządów kobiecych płciowych, a nie dla meskich..
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 29 Cze, 2020   

Nerenten napisał/a:
Darek41412 napisał/a:
Wydaje mi się, że musisz udać się do ginekologa. Inaczej nie dowiesz się dlaczego takie plamy pojawiły Ci się. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziesz profesjonalnego ginekologa z warszawy.


O czym ty w ogole mowisz? Ginekolog to jest dla narządów kobiecych płciowych, a nie dla meskich..


Pewnie miał na myśli urologa.
 
 
Nerenten 

Wiek: 24
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 19 Sie, 2020   

Długo się zastanawiałem, czy w ogóle tutaj jeszcze pisać, ale stwierdziłęm, że spróbuję po raz OSTATNI może ktoś coś pomoże, kogoś doradzi... Mamy sierpień końcówkę 2020 r. mam problemy z dużym bólem penisa, szczypaniem od marca 2018.. Zaraz będą 3 lata.. Ból jest codziennie, uniemożliwia mi funkcjonowanie i sprawia, że jestem przygnębiony. Pieniędzy łącznie wydałem z 3000 zł, byłem u 20 urologów. Każdy mówi, że wszystko jest ok i zadowolony wypisuje mi maść i mówi 250 zł, 200 zł itp.. Kupienie pompki Bathmate było najgroszą zreczą jaką kiedykowleik zrobiłem... Nie chcę was o to winić, ale między innymi przez to forum się o tym dowiedziałem, bo poniżej widnieje reklama..
Nie wazne przeszłości nie zmienię.. W każdym razie to był straszny błąd, bo ból jest nie do wytrzymania.
Muszę czuć takie szczypanie dziennie silne np 100 razy.. i tak dzień w dzień, przerąbane..
Jeden tylko lekarz (ogólny USG a nie urolog) u którego byłem niedawno zrobił mi szczegółowe badanie (miałem zastrzyk badanie pod wpływem erekcji) i stwierdził, że mam uszkodzenie ciała gąbczastego po lewej stronie sronie żołędzi - pęknięte naczynia.. i że absolutnie NIE ZGADZA SIĘ z tym co mówią urolodzy, że jest ok, bo ma mnie to prawo boleć bo wygląda to źle. Niestety on nie wie co z tym zrobić, bo zrobił tylko diagnozę (nie jest urologiem), a wszyscy inni mnie bagatelizują.. Przesyłam zdjęcie poniżej w linku - proszę kliknijcie to jest opis USG w stanie erekcji + zdjęcia.. Jestem zrozpaczony jak tu nie być.. Chcę prowadzić normalne życie, mieć kobietę, seks itp.. być szczęśliwy, ale ten ból mi to uniemożliwia.. Boje się, że czeka mnie operacja nie wiem amputacja, to prędzej ze sobą skończę niż zgodzę się.. Czy istnieje jakiś sposób, żeby ten ból złagodzić, czy ma mnie tak boleć do końca życia - non stop? Nikt nie wie z mojej rodziny, bo się wstydzę o tym powiedzieć, ale po 3 latach ciągłego bólu zaczynam miec już dosyć :( Wejdźcie w link do tych zdjęć, pozdrawiam, dziekuje.. (moge zrobic lepsze jakosciowe to zdjecie usg bo wyszlo nie za dobre..)



 
 
xaxa1x 

Dołączył: 09 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Gru, 2023   

Nerenten, Poradziłeś sobie jakoś z tym problemem ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group