Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     12cmx10cm - nie to nie zwis to erekcja
Autor Wiadomość
alemalywariat 

Wiek: 26
Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020   12cmx10cm - nie to nie zwis to erekcja

Siemanko

Przypadkowo tu w trafiłem bo szukałem w google jak powiększyć penisa i powiem wam że mordka już mi się cieszy to co widzę tutaj i jakie macie efekty :D :D

Ogólnie mam 12 cm długości i 10 cm obwodu w erekcji.

Najbardziej zależy mi na obwodzie bo niestety moja kobita po porodzie nie jest jak kiedyś :D
Długość tez jest słaba w ogóle nie zaliczam się chyba do normalnych penisów ale też wzrost robi swoją robotę 164 cm. Mam 23 lata i zamiar to zmienić mam czas na ćwiczenia.

Czy ktoś wysłałby mi poradnik po polsku (widziałem po angielsku ale nie rozumiem) jak zacząć i piąć się w cm do przodu?

Efekty będę opisywał wam w tym poście mam nadzieje że kiedyś 15 cm długości i z 13 cm obwodu jest realny i kobita będzie szczęśliwa :D

Ogólnie mam problemy z osiągnięciem pełnej erekcji, a w trakcie stosunku mi troszkę opada i jest z 10-11 cm. Przedwczesny wytrysk tak samo. Te ćwiczenia też by pomogły?

Ogólnie jestem w stanie wydawać też $$ by efekt był lepszy ale też nie wiem co.

Jak miałem 18 lat to kupiłem pompkę i raz miałem 14 cm ale czy to dobrze w tedy mierzyłem nie pamiętam

Fajnie jakby ktoś podał swoje efekty przed i po w cm i w jakim czasie :D
_________________
:)
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020   

Liczy się jakość a nie długość
 
 
alemalywariat 

Wiek: 26
Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020   

Sorry ale przed porodem było wszystko super cacy, po porodzie jest problem wchodze i wychodze bez czucia. 7 lat regularnego stosunku dało mi trochę doświadczenia i wiem że to wina mniejszego członka.

I do tego napisałem ci że chodzi bardziej o grubość, a nie od długość.
_________________
:)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020   

Ok to też mize siedzieć ci w głowie chcesz na pp sz na pw lub skp to popiszemy
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 12 Cze, 2020   

Nie tylko Ty powinieneś zabrać się za ćwiczenia ale również Twoja kobieta. W trakcie porodu mogą ulec osłabieniu mięśnie Kegla, a to własnie one odpowiadają za to czy pochwa jest ciasna czy nie. Da sie to wyćwiczyć ( w sieci są całe instrukcje ćwiczeń dla kobiet). Pochwa jest bardzo elastyczna tak więc możesz spotykać się z kobietą po 5 porodach i może być tak samo elastyczna jak kobieta, która nigdy nie rodziła.
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   

Miałem napisać to co Onesa. Dodam że panuje też taki dziwny "obyczaj" że to facet musi spełniać pewne standardy a kobieta nic, i o ile mówimy o erekcji to owszem, to już w przypadku rozmiaru to nie bardzo. Przy pomocy ćwiczeń jak najbardziej można co nie e zwiększyć rozmiar. Ja osobiście w 5 miesięcy zrobiłem 5-6 mm co może nie jest niczym szczególnym to jednak motywuje a różnicę widać nawet namacalnie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

No właśnie, poza tym kobieta sama również będzie odczuwała o wiele lepszą przyjemność. Jeśli sama bedzie miała problem z ćwiczeniami to jest takie urzadzenie jak NUK - zostało ono stworzone włąsnie dla kobiet po porodzie naturalnym, które mają problem do powrotu do dawnej ciasności. Pomagają w ćwiczeniach:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

Stupududu15 napisał/a:
Miałem napisać to co Onesa. Dodam że panuje też taki dziwny "obyczaj" że to facet musi spełniać pewne standardy a kobieta nic, i o ile mówimy o erekcji to owszem, to już w przypadku rozmiaru to nie bardzo. Przy pomocy ćwiczeń jak najbardziej można co nie e zwiększyć rozmiar. Ja osobiście w 5 miesięcy zrobiłem 5-6 mm co może nie jest niczym szczególnym to jednak motywuje a różnicę widać nawet namacalnie.


I tak dobry wynik, dobrze że jest większa satysfakcja!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group