Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     dumy naszych pań
Autor Wiadomość
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 11 Maj, 2020   

Czuly91, jak zawsze fotka pierwsza klasa. Gratuluje zony, ma bardzo piękne ciało i super muszelkę :)

onesa, To twój znajomy naogląda się tych fotek :wink: A poważnie to kiedyś kolega kupił z internetu telefon i sprzedający nie wyczyścił go dokładnie. trochę zdjęć tez znalazł :mrgreen:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Koliber94 napisał/a:
Czuly91, jak zawsze fotka pierwsza klasa. Gratuluje zony, ma bardzo piękne ciało i super muszelkę :)

onesa, To twój znajomy naogląda się tych fotek :wink: A poważnie to kiedyś kolega kupił z internetu telefon i sprzedający nie wyczyścił go dokładnie. trochę zdjęć tez znalazł :mrgreen:


Oj naogląda się ;D Twierdzi, ze niektóre zdjecia całkiem podniecające, niektórych jednak nie chciałby wcale oglądać.Ale coś, taka praca (głównie przy ratowaniu plików na uszkodzonym dysku).
Znajomy miał fajny prezent :D

Sama jeszcze nie miałam takiej sytuacji. No nie ukrywam, ze coś tam zdarzyło mi się nagrać, ale staram się zaraz po kasować dowody zbrodni.
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Zdarzało mi się spotykać takie nieapodzianki jak robiłem w serwisie 😅, nie każdy ma świadomość, że to jest na wierzchu i, że lepiej trzymać to w bezpiecznym miejscu, a nie w katalogu obrazy 😅
_________________
Snap: techniczny21
 
 
penis.com.pl
viamax
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Rzeczywiście czasem niektórzy nie zdają sobie sprawy, że dla sprawnej osoby w tych tematach odnaleźć rzeczy do których by się nie chciało zdać dostępu to łatwa sprawa. Jednak niektórzy też za bardzo tego nie ukrywają, ale nie każdy musi być oblatany w sprawach elektroniki i komputerów.

onesa, oj miał, tym bardziej że zdjęcia też niczego sobie i było na co popatrzeć :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Niektórzy wręcz lubią sie tymi fotografiami chwalić. Mój były facet raz pokazał mi zdjęcia swoje i swojej dziewczyny w pozycjach .... sado maso. I to takich raczej ostrych. Potem w sumie nie wiedziałam czego sie po nim spodziewać :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

A Wy panowie robiliście sobie takie zdjęćia? Trzymacie takie pamiątki? Oprócz zdjeć na forum rzecz jasna (które są totalnie anonimowe).
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Robiłem i nawet mam ;) Aczkolwiek dysk jest zaszyfrowany i nikt tych fotografii nie zobaczy.
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Jak to się mówi, wszystko jest dla ludzi, tylko z głową. Niektórzy lubią udostępniać i jeśli świadomie to ok. Lepiej trzymać to w bezpiecznym miejscu i na pewno nie w chmurze, strzeżonego itd. :wink:
_________________
Snap: techniczny21
 
 
lichkingdalaran 

Dołączył: 24 Maj 2020
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Cze, 2020   

12112
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 04 Cze, 2020   

lichkingdalaran napisał/a:
onesa napisał/a:
A Wy panowie robiliście sobie takie zdjęćia? Trzymacie takie pamiątki? Oprócz zdjeć na forum rzecz jasna (które są totalnie anonimowe).


Chyba nikt nie pytał więc zaryzykuję.... Może pochwalić się jakim fajnym ujęciem swojej kobiecości?


Jako moderator na razie sie wstrzymam ;)

Może kiedyś
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Cze, 2020   

Moja żonka:
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

toton, piękność :D
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020   

Przyznam, ze bardzo staranna depilacja :)
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020   

toton napisał/a:
Obrazek
piękne dziurki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group