Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po goleniu Penisa
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

W sumie nie każda równiez ma doświadczenie w goleniu męskich klejnotów. Trzeba przyznać, ze depilacja męska jest bardziej skomplikowana niż damska, więcej skóry, więcej zakamarków.

A jak panowie jest z pachami? Golicie czy zostawiacie w naturalnej wersji? ;)
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

Kuba85, ale depilujesz się sam, czy korzystasz z gabinetów kosmetycznych? Pewnie masz rację że najgorzej za pierwszym razem, a później się przyzwyczaja skóra.

onesa, pachy gole co jakiś czas na zero, albo mocno przycinanie i zostawiam bardzo krótkie. Nie lubię jak mam pod pachami mocno zarośnięte bo to mi przeszkadza i nie czuję się komfortowo.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

Za kolejnym razem ja sie depiluje człowiek jest o wiele lepiej. Pamiętam jak pierwszym razem się ogoliłem to nie mogłem chodzic bo mnie niesamowicie swędziało. Dodatkowo użyłem jakiejś starej maszynki której wcześniej uzyłem do twarzy i miałem podrażenienia od golenia. Za kolejnym razem jest lepeij. No i mały protip. Golenie z włosem a nie pod włos. Ogranicza podrażenienia.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 09 Maj, 2020   

Koliber94, pierwsze dwa lata chodziłem do gabinetu, a teraz mam swój podgrzewacz i sam to robię.

onesa napisał/a:
A jak panowie jest z pachami? Golicie czy zostawiacie w naturalnej wersji?
Również depilacja, mało higieniczne i estetyczne miejsce na owłosienie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Cze, 2020   

To sie chwali, bo jednak niewielu mężczyzn depiluje się pod pachami.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 04 Cze, 2020   

Kiedyś nie goliłem sie pod pachami, potem raz czy dwa razy spróbowałem Ogólnie o wiele łatwiej jest zadbać o higienę.
Jeśli cohdzi o antyperspiranty to polecam blokery, jak etiaxil i inne z aptek. Trochę pieka jak sie je stosuje ale pocenie o wiele mniejsze
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Cze, 2020   

Pocenie się jest naturalnym efektem przegrzewania organizmu. To jest jak z silnikiem samochodu. Wyłączcie chłodnice a zobaczycie co się stanie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Cze, 2020   

W teorii tak, ale z drugiej strony wolę pocić się w innych okolicach ciała niż pod pachami.
Na lato polecam również kupowanie sobie ciuchów wykonanych z prawdziwego lnu. Len ma bardzo dobre właściwości z tkanin panowie i nie wiem czemu tak niewiele osob nosi obecnie ubrania wykonane z lnu

Z uwagi na splot z jakiego są wykonane koszule lniane, ubrania takie są przewiewne oraz osoba która ma na sobie lnianą koszulę odczuwa temperaturę średnio o 3-4 stopnie niższą od temperatury którą odczuwa na sobie osoba majaca koszulkę wykonaną z bawelny
Dobrze odprowadza wilgoć
Ma ogromne możliwości pochłaniania wilgoci, tak więc w przypadku koszul takich jest niewielkie ryzyko, ze powstaną mokre plamy pod pachami
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Cze, 2020   

onesa napisał/a:
W teorii tak, ale z drugiej strony wolę pocić się w innych okolicach ciała niż pod pachami.
Na lato polecam również kupowanie sobie ciuchów wykonanych z prawdziwego lnu. Len ma bardzo dobre właściwości z tkanin panowie i nie wiem czemu tak niewiele osob nosi obecnie ubrania wykonane z lnu

Z uwagi na splot z jakiego są wykonane koszule lniane, ubrania takie są przewiewne oraz osoba która ma na sobie lnianą koszulę odczuwa temperaturę średnio o 3-4 stopnie niższą od temperatury którą odczuwa na sobie osoba majaca koszulkę wykonaną z bawelny
Dobrze odprowadza wilgoć
Ma ogromne możliwości pochłaniania wilgoci, tak więc w przypadku koszul takich jest niewielkie ryzyko, ze powstaną mokre plamy pod pachami


Onesa, tu nie ma nic do wolenia. Organizm się poci obniżając temperaturę tam gdzie jest taka potrzeba. Majstrowanie grozi przegrzaniem organizmu.

Co do lnu to 100% ZGODA!
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 13 Paź, 2020   

Moje doświadczenia z goleniem są takie, że skóra musi się przyzwyczaić. Na początku używając normalnej maszynki do golenia, takiej jak do twarzy, po goleniu trochę niżej byłem często ponacinany i krwawiący jak postrzelona świnia. Papierowe ręczniki by ugasić urazy. Po kilku/nastu razach: zero problemów, maszynka nowa i ostra albo stara i tępa, wszystko działa.

Pod pachami to tak raz do roku używam elektrycznej "podkaszarki" by skrócić włoski do jakichś kilku milimetrów. Wydaje mi się, że to jest nieco obleśne gdy włosy tam są tak długie, że wyłażą na zewnątrz przy opuszczonych rękach. Zwłaszcza w lecie, w koszulkach bez rękawów.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   

U mnie normalna maszynka odpada. Mam podrażnienia i potem wszystko mnie dosłownie swędzi. O wiele lepiej sprawdza mi się trymer. Ma poza tym bardzo wiele zastosowań. Mianowicie uzywam do podcinania włosów na karku, szyi. Jak również podcinałem sobie tym włosy w kwietniu jak był totalny lock down. Wyszło trochę krzywo ale i tak lepiej niż jakbym miał zarośnięty chodzić.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   

A ja tam sie nie gole tylko przycinam. Nozyczki mi wystarczą.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Mnie jak się przytnę to drapie
 
 
penis.com.pl
bathmate
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

betor napisał/a:
Mnie jak się przytnę to drapie

Moze za krotko przycinasz...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2020   

Jak wyżej. Za krótko przycinasz i Cię swędzi krótka szczecinka. Szczególnie jeśli skóra w tych okolicach jest delikatna a zwykle jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group