Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Domowa herbata na erekcję
Autor Wiadomość
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2020   

Ciężko mi jest powiedzieć, czy w takiej sytuacji pomoże, bo ja mam zawsze ochotę na seks.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

one_hour napisał/a:
Ciężko mi jest powiedzieć, czy w takiej sytuacji pomoże, bo ja mam zawsze ochotę na seks.


U mnie z wiekiem niestety spada. Nie mam już takiej ochoty jak wtedy kiedy miałem lat 20. Znaczy się nadal to lubię ale jednak to nie jest to. Może po prostu mam trochę nerwów ostatnio. No i nie jestem w stanie chodzić na siłownie bo wszystko pozamykane a wcześniej chodziłem po 3 razy w tygodniu.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

fenis napisał/a:
one_hour napisał/a:
Ciężko mi jest powiedzieć, czy w takiej sytuacji pomoże, bo ja mam zawsze ochotę na seks.


U mnie z wiekiem niestety spada. Nie mam już takiej ochoty jak wtedy kiedy miałem lat 20. Znaczy się nadal to lubię ale jednak to nie jest to. Może po prostu mam trochę nerwów ostatnio. No i nie jestem w stanie chodzić na siłownie bo wszystko pozamykane a wcześniej chodziłem po 3 razy w tygodniu.


Ile masz lat?
Rzeczywiscie, sport wzmaga wydzielanie testosteronu, który sprawia, że "się chce".
 
 
penis.com.pl
masturbator
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

Oleg_1981 napisał/a:
fenis napisał/a:
one_hour napisał/a:
Ciężko mi jest powiedzieć, czy w takiej sytuacji pomoże, bo ja mam zawsze ochotę na seks.


U mnie z wiekiem niestety spada. Nie mam już takiej ochoty jak wtedy kiedy miałem lat 20. Znaczy się nadal to lubię ale jednak to nie jest to. Może po prostu mam trochę nerwów ostatnio. No i nie jestem w stanie chodzić na siłownie bo wszystko pozamykane a wcześniej chodziłem po 3 razy w tygodniu.


Ile masz lat?
Rzeczywiscie, sport wzmaga wydzielanie testosteronu, który sprawia, że "się chce".


Mam 32 lata. W sumie niewiele na takie problemy ale jak czytałem to tego typu problemy mogą pojawić sie w każdym wieku. Ogolnie w ostatnim czasie w związku z tym koronawirusem praktycznie nie wychodzę z domu. Wczoraj pierwszy raz jechałem rowerem i jednak po 2 miesiacach nieruszania się kondycja spada.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Maj, 2020   

Daje listę środków, których działanie jest udowodnione naukowo:
Korzeń Maca (Lepidium meyenii) dostępny jest w tabletkach. Zawiera sterole, aminokwasy, witaminy i minerały. Ma właściwości adaptogenne, wzmacnia organizm, oddziałuje pozytywnie na układ rozrodczy oraz gospodarkę hormonalną, poprawia sprawność seksualną, wzmaga witalność i pożądanie u mężczyzn. Korzeń maca to nie tylko tabletki na potencję. Uważany za suplement diety pomocny dla par starających się o dziecko.
Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) to naturalny hormon na potencję. Ze względu na zawartość protodioscyny, pochodnej testosteronu, przypisuje się mu właściwości naturalnego afrodyzjaku. Wzmaga potencję i pożądanie oraz intensyfikujące doznania seksualne. W pewnym stopniu wpływa na podniesienie poziomu testosteronu we krwi.
Nasiona guarany (Paullinia cupana) – działają pobudzająco i aktywizująco, z uwagi na zawartość kofeiny, dlatego znosi zmęczenie psychofizyczne, wzmaga doznania seksualne, a także jakość i czas trwania wzwodu.
Korzeń żeń-szenia (Panax ginseng) – te zioła na potencję bez recepty zwiększają wydolność fizyczną i psychiczną organizmu. Wzmagają popęd seksualny u mężczyzn. Działają pobudzająco i ma właściwości przeciwstresowe. Żeń-szeń wpływa na czynność wszystkich organów wewnętrznych, w tym gruczołów wydzielających hormony. Preparatów z żeń-szeniem nie należy stosować bez ograniczeń i nieprzerwanie dłużej niż przez dwa miesiace z uwagi na silne działanie pobudzające. Pacjenci mający zbyt wysokie ciśnienie krwi oraz ci przyjmujący leki przeciwzakrzepowe powinni raczej unikać tego składnika.
Owoc palmy sabal (Serenoa repens) – zawiera naturalne fitosterole. Choć stosowany jest głównie w łagodnym rozroście gruczołu krokowego, wchodzi również w skład preparatów złożonych wzmacniających potencję. Upatruje się w nim pozytywny wpływ na sprawność seksualną oraz równowagę hormonalną organizmu.
Mleczko królewskie – jest to właściwie wydzielina gruczołów gardzielowych pszczół robotnic. Odżywia i wzmacnia organizm, zwiększa witalność, podnosi poziom testosteronu i libido, wzmaga pożądanie seksualne, dlatego uważa się, iż może działać wspomagająco w walce z męską bezpłodnością.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

Tak naukowo to pewnie tak ale moim zdaniem same zioła nie pomogą Jeśli chodzi o mnie to pomagaja środki zawierające L argininę ale staram się ich wielu nie brac.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

... a ja zamiast tabletek, herbatek i innych cudów polecam sport regularny codzienny. Niesamowicie powoduje wzrost stężenia testosteronu we krwi :-)
Pozdrawiam stymulujących się bez żadnych dodatków :-)
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 07 Maj, 2020   

Ze sportem tutaj bywa różnie. Wytrzymałościowy sport kilka razy w tygodniu zdecydowanie na tak. Jednak w przypadku jeśli ćwiczy się codziennie i bardzo intensywnie, to moze nastąpic spory spadek formy. Równiez w kwestii erekcji

Ponoć ;)
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Maj, 2020   

fenis, ważne żeby z niczym nie przesadzać :wink: Jednak trochę sportu i zdrowa dieta nikomu nie zaszkodzi :) To naprawdę daje efekty i pomaga w tych sprawach.
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group