Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     przedwczesny wytrysk
Autor Wiadomość
Arturos772 

Wiek: 48
Dołączył: 18 Kwi 2020
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2020   przedwczesny wytrysk

hej Drodzy Koledzy,

mam 44 lata i dotknął mnie ten problem, może ze względu na nieregularne stosunki z żoną, uciekam trochę w masturbację i dochodzę bardzo szybko, a kiedyś tak nie było. Widzę dużo macie różnych doświadczeń, ćwiczenia, leki, etc, najfajniej byłoby mi pogadać o problemie - jak macie jakieś fajne rozwiązania - piszcie proszę, najlepiej GG, albo skype: arturos_warsaw
z góry dzięki
 
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2020   

Ale nick na Skypie nie ma takiego. Odezwij na priv pogafamy
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2020   

Cześć. W zasadzie nie miałem z tym prawie problemu. Jak miałem z 25 lat. To nieraz żeby móc dłużej się kochać to waliłem sobie konia niedługo przez seksem. To pomagało. No i ogólnie kontrolowanie napięcia podczas seksu, jak by się zbliżało zbyt szybko, to chwila przerwy, zazwyczaj konto pomaga, a nieraz nie. I pozycje, w niektórych szybciej dochodzę, w innych wolniej, to najpierw,nte wolniej, a jak już mamy dosyć, to te na dojście dobre.

Nic więcej doradzić nie mogę.powodzenia.

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
andropenis
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2020   

Sluchaj pisz tutaj. Nie tylko Ty masz taki problem ale wydaje mi się, ze każdy facet ma tego typu problemy, przynajmniej w którymś okresie swojego życia. Jesli chodzi o środków to jest ich multum bo są gumki, specjalne spraye na przedwczesny wytrysk czy ćwiczenia. Ale pytanie jak długo wytrzymujesz?

Bo jeden wytrzyma 5 minut, drugi 5 sekund.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2020   

A może nie uciekaj w masturbację, tylko ją odstaw na chwilę. Ogólnie zrezygnuj przez jakiś czas z seksu i wyzeruj się, odpocznij. Może się sam nakręcasz i przez to robi się też problem w głowie. Czasem odpoczynek i odpuszczenie w pewnych tematach może pomóc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group