Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy o forum wiedzą Wasi partnerzy?
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2020   Czy o forum wiedzą Wasi partnerzy?

Takie pytanko: czy wasze drugie połówki wiedzą o tym forum? Jeśli tak, to co o tym sądzą? Jeśli nie, to jak myślicie: czy gdyby przeczytali to co się tu znajduje, mogłoby się coś między wami zepsuć czy może raczej polepszyć?

Moja ukochana wie, chociaż nie czyta wszystkiego. Niektóre rzeczy ją ciekawią, ogólnie podoba jej się, tylko że nie ma internetu, więc zagląda na forum tylko u mnie
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2020   

Wie o forum lecz nie zna do niego adresu. Nie wiem do końca czemu nie chcę jej podać adresu tego fora, myśle, że jakby sobie cuś poczytała z moich "wypocin" to nic by się nie stało. Mimo, że bardzo prosi to nie po9dałem jej do wiadomości co to za strona internetowa. Myślę, że nic by się między nami nie zmieniło gdyby dowiedziała się wreszcie co i gdzie piszę.
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2020   

Nie, bo nie mam i nigdy nie miałem żadnego partnera. Ale gdybym miał to na pewno bym tego forum nie ukrywał. Fajnie byłoby tu jakieś wspólne akty wstawiać.
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2020   

Tak, wie :) Ale sie nie udziela. Interesuje go raczej inna tematyka.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

Moja wie, że jestem na jakimś forum o seksie. Nie pytała na jakim, ani jakiej nie mówiłem. Ogólnie konspiracja, ale nie do końca. A jestem na tym i jeszcze innym.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Lut, 2021   

DTTPO napisał/a:
Moja wie, że jestem na jakimś forum o seksie. Nie pytała na jakim, ani jakiej nie mówiłem. Ogólnie konspiracja, ale nie do końca. A jestem na tym i jeszcze innym.


Jakie fora o seksie w polskim necie polecisz?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 22 Lut, 2021   

onesa napisał/a:


Jakie fora o seksie w polskim necie polecisz?


Nie wiem, czy polecam, ale czytuję też sexforum.pl atmosfera tam jest nie najgorsza, choć pewno jak wszędzie zdarzają się buraki. A sam silnik forum jest wygodny to obsługi na telefonie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group