Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fantazje erotyczne
Autor Wiadomość
rezname 

Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020   

Moją fantazją erotyczną jest seks z dwoma facetami uni najlepiej tak do 30 lat. Najlepiej po spożyciu jakiejś ekstazy albo mef. Spotkalibyśmy się w hotelu. Najpierw wspólny długi i goracy prysznic z masażem później oral i frotting, zabawki erotyczne- jakieś dilda i sztuczne pochwy a na koniec całą noc seksu na zmianę. Ale to tylko fantazja... :P

Severti 

Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020   

Piss na mnie, piss na kobietę, piss do środka cipki.
Poznałem ostatnio kobietę z którą pewnie to zrobię.
A teraz najlepsze, ona ma trochę fazy na dominacje ( ciężka sprawa bo ja też lubie dominować ) i chciała by pobawić się straponem.
NIGDY ale to NIGDY nie pomyślałem by se coś dać wsadzi w tyłek, a teraz ? , dopuszczam taką myśl że może być to ciekawe doświadczenie :D .

aaa bym zapomniał, jeszcze facesitting, ale taki agresywniejszy żeby jeździła mi po nosie i po języku.

onesa 
onesa

Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020   

No coż. Nigdy nie mow nigdy ;) Tak naprawdę wszystko w seksie jest dla ludzi jeśli przynosi przyjemność i jednej i drugiej osobie. I jeśli jedna i druga osoba się na to godzi. Ponoć u mężczyzn zabawy od tylu potrafią dać jeszcze większy orgazm z uwagi na to, że dochodzi do stymulacji prostaty.

penis.com.pl
penilarge krem
Severti 

Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020   

onesa napisał/a:
No coż. Nigdy nie mow nigdy ;) Tak naprawdę wszystko w seksie jest dla ludzi jeśli przynosi przyjemność i jednej i drugiej osobie. I jeśli jedna i druga osoba się na to godzi. Ponoć u mężczyzn zabawy od tylu potrafią dać jeszcze większy orgazm z uwagi na to, że dochodzi do stymulacji prostaty.

Oczywiście masz racje, ale muszę przyznać że nie zła aparatka mi się trafiła jeżeli chodzi o sex.
Wyciąga ze mnie najbardziej zboczone demony :twisted: 8) .

onesa 
onesa

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2020   

Severti napisał/a:
onesa napisał/a:

Oczywiście masz racje, ale muszę przyznać że nie zła aparatka mi się trafiła jeżeli chodzi o sex.
Wyciąga ze mnie najbardziej zboczone demony :twisted: 8) .

Haha, to chyba dobrze :D Rzadko kiedy zdarza się taka kobieta, zwykle to facet jest prowodyrem jeśli chodzi o pomysły w seksie ;)

Czego nowego spróbowaliscie ostatnio?

Odpowiedz do tematu