Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fantazje erotyczne
Autor Wiadomość
rezname 

Dołączył: 20 Kwi 2020
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020   

Moją fantazją erotyczną jest seks z dwoma facetami uni najlepiej tak do 30 lat. Najlepiej po spożyciu jakiejś ekstazy albo mef. Spotkalibyśmy się w hotelu. Najpierw wspólny długi i goracy prysznic z masażem później oral i frotting, zabawki erotyczne- jakieś dilda i sztuczne pochwy a na koniec całą noc seksu na zmianę. Ale to tylko fantazja... :P
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020   

Piss na mnie, piss na kobietę, piss do środka cipki.
Poznałem ostatnio kobietę z którą pewnie to zrobię.
A teraz najlepsze, ona ma trochę fazy na dominacje ( ciężka sprawa bo ja też lubie dominować ) i chciała by pobawić się straponem.
NIGDY ale to NIGDY nie pomyślałem by se coś dać wsadzi w tyłek, a teraz ? , dopuszczam taką myśl że może być to ciekawe doświadczenie :D .

aaa bym zapomniał, jeszcze facesitting, ale taki agresywniejszy żeby jeździła mi po nosie i po języku.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020   

No coż. Nigdy nie mow nigdy ;) Tak naprawdę wszystko w seksie jest dla ludzi jeśli przynosi przyjemność i jednej i drugiej osobie. I jeśli jedna i druga osoba się na to godzi. Ponoć u mężczyzn zabawy od tylu potrafią dać jeszcze większy orgazm z uwagi na to, że dochodzi do stymulacji prostaty.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020   

onesa napisał/a:
No coż. Nigdy nie mow nigdy ;) Tak naprawdę wszystko w seksie jest dla ludzi jeśli przynosi przyjemność i jednej i drugiej osobie. I jeśli jedna i druga osoba się na to godzi. Ponoć u mężczyzn zabawy od tylu potrafią dać jeszcze większy orgazm z uwagi na to, że dochodzi do stymulacji prostaty.


Oczywiście masz racje, ale muszę przyznać że nie zła aparatka mi się trafiła jeżeli chodzi o sex.
Wyciąga ze mnie najbardziej zboczone demony :twisted: 8) .
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2020   

Severti napisał/a:
onesa napisał/a:
No coż. Nigdy nie mow nigdy ;) Tak naprawdę wszystko w seksie jest dla ludzi jeśli przynosi przyjemność i jednej i drugiej osobie. I jeśli jedna i druga osoba się na to godzi. Ponoć u mężczyzn zabawy od tylu potrafią dać jeszcze większy orgazm z uwagi na to, że dochodzi do stymulacji prostaty.


Oczywiście masz racje, ale muszę przyznać że nie zła aparatka mi się trafiła jeżeli chodzi o sex.
Wyciąga ze mnie najbardziej zboczone demony :twisted: 8) .


Haha, to chyba dobrze :D Rzadko kiedy zdarza się taka kobieta, zwykle to facet jest prowodyrem jeśli chodzi o pomysły w seksie ;)

Czego nowego spróbowaliscie ostatnio?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   

https://boskiestopy.pl/miejsca-erogenne-na-stopach/

Na stronie mozna poczytać sobie o strefach erogennych na stopach. Nie wiem jak Was ale mnie osobiscie stopy kobiece bardzo kręcą. Lubie jak kobieta robi mi dobrze stopami.

Jak również jak robi masaz mi, sam również lubię jej robić masaż stóp. Mam wiele fantazji w tej tematyce.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 08 Cze, 2021   

Też lubię damskie stopy, lubię jak nieraz robiebmineteni weźmie mojego członka między palce i tam mnie masuje w tym czasie.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Cze, 2021   

U mnie podobnie.Uwilbiam jak kobieta robi mi dobrze stopami
 
 
Adriann9 

Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Paź, 2021   

Zdecydowanie od czasów wczesnoszkolnych wspólna masturbacja z kimś i typie frot. Niestety tylko parę razy miałem okazję tak się bawić za dzieciaka :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group