Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mam spodziectwo
Autor Wiadomość
Jamjest 

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   Mam spodziectwo

Tak jak w temacie. Z tego co mi sie wydaje to mam to najlzejsze. Najwyzszy czas isc do lekarza, jak na razie tylko skonsultowac. Jakos nie bardzo mam ochote powiedziec o tym rodzica i postanowilem zajac sie tym sam. Tak wiec wypatrzylem sobie w moim miescie gabinet urologiczny do ktorego chcialbym sie udac. I pytanie brzmi czy wystarczy zadzwonic i umowic sie i to wszystko? Czy bedzie trzeba zakladac karty itp.? Dodam ze mam lat 18. No i ile moze taka wizyta kosztowac? podejrzewam ze nie wiecej jak 100zl?
Generalnie mi przeszkadza tylko wyglad i z nim chcialbym zrobic porzadek. Bo tak poza tym to jest wszystko w porzadku.
i drugie pytanie; czy moze lepiej isc do przychodni i pozniej ze skierowaniem do urologa i czekaj pewnie kupe czasu , az mnie przyjma?

Z gory dzieki za odpowiedz na powyzsze pytania. ;)
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

Powinienes powiedziec o tym rodzicom, ale z pewnoscia wywołuje to u ciebie jakby wstyd , strach i psychicznie pewnie juz cie to dotknęło.
Jak chcesz sobie z tym sam poradzic to najlepiej jakbys zadzwonił i umowił się na wizyte.
Najlepiej od razu do urologa niz po przychodniach chodzic.
Moze Andrzej sie cos wypowie jak bedzie na forum bo on jest lekarzem..
Jak by był to pewnie ci powie,a jak nie to napisz do niego i zapytaj, tam na forum gdzies jest gadu albo wyslij prywatke z pytaniem

[ Dodano: Pią 30 Gru, 2011 ]
andrzejgadarr, o tego goscia mi chodzi
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

Jeśli nie masz ubezpieczenia NFZ, to zapłacisz 100zł za poradę, tak jak wszędzie chyba że idziesz prywatnie to od razu płacisz. Co do wizyty to tak, dzwonisz i umawiasz się. Chętnie zobaczyłbym zdjęcie. Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

Cytat:
Chętnie zobaczyłbym zdjęcie.

Wejdź sobie na zbiornik.pl i tam oglądaj zdjęcia a nie żądaj od wszystkich, żeby Ci pokazali... Gdyby chociaż Twoje diagnozy były zgodne z prawdą...

Jamjest, jeśli masz 18 lat wcale nie musisz mówić rodzicom.
Masz do wyboru dwa wyjścia:
-badanie refundowane z NFZ (zakładam, że jesteś osobą uczącą się i jesteś jeszcze ubezpieczony na koncie rodzica). Wtedy musisz mieć ze sobą kartę NFZ (plastikowa karta lub inny dokument poświadczający prawo do świadczeń opieki zdrowotnej).
Najpierw udajesz się do swojego lekarza rodzinnego, opisujesz mu swój problem a on bez żadnego problemu powinien wypisać skierowanie do poradni specjalisty urologa lub androloga (jeśli taki przyjmuje w Twoim mieście).
Z tym skierowaniem musisz iść do publicznej placówki opieki zdrowotnej (przychodni) w której przyjmuje lekarz danej specjalizacji i tam umówić się na wizytę (możesz zostać przyjęty jeszcze tego samego dnia lub zostać zapisanym na termin np. za 3 miesiące). Tam lekarz przeprowadzi wywiad i badanie i w razie konieczności umówi Cię na zabieg.
Wszystko jest całkowicie darmowe (z wyjątkiem np. przepisanych przez lekarza leków) tylko musisz mieć wyżej wspomnianą kartę z NFZ.

Drugą opcją jest pójście do lekarza prywatnie. Wtedy karta nie jest potrzebna (chociaż może być tak, że do np. wypisania refundowanej recepty będzie potrzebna).
Idziesz do takiego prywatnego gabinetu i tam powinieneś zostać przyjęty od razu, lekarz przeprowadzi badanie i wywiad i jeśli jest to np. jakaś klinika, czy większa prywatna przychodnia umówi Cię na zabieg lub da skierowanie na zabieg w placówce publicznej (wtedy zabieg będzie mógł być refundowany).
Taka wizyta jest płatna, za zwyczaj kosztuje od 50 do 70 zł.
Chociaż możesz zadzwonić i zapytać się o cenę wizyty.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

Ja miałem zoperowane w młodości więc jesli masz jakieś pytania to pisz.
Jeśli możesz to napisz ile masz cm bo istnieje ogólnospołeczne prekonanie(może właściwe),że spodziaki mają mniejze sprzęty.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

andrzejgadarr, Zdjęcie pomaga w ocenie sytuacji, co do diagnoz w moim mniemaniu są pomocne, zawszę chcę pomóc!
 
 
Jamjest 

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011   

Fote może dam później, a jeśli chodzi o rozmiar to przy max. podnieceniu mam 15cm, wiec raczej normalnie. Natomiast jeszcze ciekawi mnie jedna sprawa bo generalnie przyjmuje się, że im ktos sie rzadziej masturbuje to częściej staje itp. a ja mam natomiast na odwrót tzn. im czesciej to robie to czesciej mam podniete. Jak to jest ;P ? Dzięki wszystkim za odpowiedz. (szczegolnie andrzejgadarr). Dowiedzialem sie tego co chcialem.

Jesli chodzi o cyt."wywołuje to u ciebie jakby wstyd , strach i psychicznie pewnie juz cie to dotknęło."
to na pewno nie ;) . Jesli jakas dziewczyna by mnie wysmiala lub cos podobnego to delikatnie mowiac powiedzalbym "narazie". Zabieg zrobilbym to tylko i wylacznie dla siebie.
Jak macie jakies pytania to walcie.
 
 
vissour 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   Re: Mam spodziectwo

Jamjest napisał/a:

Generalnie mi przeszkadza tylko wyglad i z nim chcialbym zrobic porzadek. Bo tak poza tym to jest wszystko w porzadku.

Ale co znaczy, że poza tym wszystko jest w porządku? Bo główną cechą spodziectwa jest ujście cewki moczowej u spodu penisa, a tego raczej nie nazwałbym "w porządku". Więc mam wątpliwości, czy na pewno chodzi tu o spodziectwo.
 
 
satellite 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: nibylandia
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

najlżejsza postać spodziectwa wygląda w ten sposób że ujście cewki znajduje się obok cewki głownej, czyli można stwierdzić że ma sie dwie dziurki ;P ja tak mam i lekarz stwierdził że to w niczym nie przeszkadza i się tego nie operuje. u mnie wyglada to normalnie, a jak rozchyle ujście cewki to ukazują się dwie "dziurki".najlepiej idż i skonsultuj to z lekarzem bo nie wiem jak to wygląda u Ciebie.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Jamjest, myślę że będzie potrzebny zabieg wyprowadzenia cewki na szczyt żołędzi, będziesz u urologa to się dowiesz. Pozdrawiam
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Zdjęcie został usunięte możesz wstawić tutaj http://www.postimage.org/ i zaznaczyć opcję +18?
 
 
johny17l 

Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012   

Moim zdaniem nie wygląda to źle. uważam, że lekarz coś pomoże.
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

mam spodziectwo i jeśli ktoś będzie chciał pogadać i trochę się poznać to niech napisze do mnie na maila dd58@wp.pl
 
 
penis.com.pl
masturbator
hhhh 

Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 21
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   Re

Pzdr
  
 
 
ooki27
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020   

jak w temacie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group